Як заробити в кризу?

news

Країна почала виходити з карантину, але економіка дуже постраждала від пандемії. Настала криза, якої світ ще не бачив. Рівень безробіття значно виріс, а деякі підприємці вже не зможуть запустити бізнес знову. В такий період тяжко знайти хорошу роботу з достатньою для нормального проживання зарплатнею, а ще тяжче – почати своє діло.

Але вихід із ситуації є і можна почати заробляти гроші, не залежачи ні від кого. Криза, яка настала внаслідок пандемії коронавірусу, відкрила нові можливості.

Заробіток в Інтернеті

Будь-які навички і вміння можна перетворити на джерело доходу. Найголовніше – знайти клієнта. У цьому вам допоможуть сайти-агрегатори, які збирають на своєму майданчику як людей, що пропонують свої послуги, так і тих, хто шукає помічників для виконання того чи іншого завдання.

Один з подібних майданчиків – freelance.ua, який дозволяє знаходити виконавців для вирішення будь-яких завдань: копірайт, переклад, PR і таке інше.

Щоб почати відгукуватися на вподобані вам завдання і виконувати їх, вам необхідно зареєструватися на сайті і пройти процес верифікації. Чим більше успішно виконаних завдань і позитивних відгуків, тим частіше вас будуть вибирати в якості виконавця.

Біржі фрілансу – далеко не єдиний спосіб заробити гроші в мережі. Також можна випробувати вдачу і легко заробити на сайті, при цьому весело провести час в період послаблення карантину.

Діліться знаннями

Репетиторство залишається одним з найбільш прибуткових способів додаткового заробітку: знання іноземних мов в сучасному світі дуже ціниться, а успішне складання шкільних іспитів і ЗНО – це те, до чого прагне кожен учень.

Якщо ви готові ділитися власними знаннями, вмієте і любите викладати, то вам обов’язково варто звернути увагу на цей вид додаткового заробітку. Тим більше, що за відсутності можливості проводити заняття з учнями особисто, у вас є відмінна альтернатива – дистанційні заняття по скайпу.

Продайте непотрібні речі

Мало хто з нас звик швидко позбавлятися від непотрібних і старих речей, які не тільки займають місце в наших квартирах, але і позбавляють відмінної можливості підзаробити. Все, що вам потрібно, це скласти список того, що вам більше не потрібно.

Далі вам залишається тільки вибрати: самостійно продати кожну з речей або скористатися спеціальним сервісом, наприклад, OLX.

Підвищення кваліфікації

Якщо ви думаєте про додатковий заробіток як про перспективу на майбутнє, і у вас є час все обдумати і вибрати ідеальний для себе спосіб, то радимо звернути увагу на курси підвищення кваліфікації.

Отримати нові знання вам допоможуть експрес-курси, які дадуть можливість в першому випадку успішно досягти підвищення посади в компанії, а в другому – почати паралельну основній роботі діяльність.

Нерухомість

Якщо у вас є квартира або кімната, в якій ніхто не живе, подумайте про можливість здавати її в оренду. У великому місті ви за кілька днів знайдете квартирантів, а щомісячний і гарантований додатковий дохід буде вам забезпечений.

Радимо шукати мешканців через знайомих. Так ви позбавите себе від численних ризиків.

Участь в опитуваннях

Все частіше в мережі з’являються оголошення про пошук людей для участі в онлайн-опитуваннях, тестуванні і дегустації нових продуктів. Записавшись в групу, ви за пару годин зможете заробити кілька сотень гривень, відповідаючи на нескладні питання і розповідаючи свою думку про той чи інший продукт. Знайти такі оголошення можна на тематичних сайтах в Інтернеті, а також в групах в соціальних мережах.

0 Комментариев