Як замінити посвідчення водія у ЦНАП за один день?

news

З початку 2020 року 95 громадян скористалося послугою і замінили старі посвідчення на нові. Таку інформацію надали у Департаменті “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”.

Нам дуже приємно, що кількість звернень зростає щодня, а наші адміністратори, як невтомні бджілки, надають послугу швидко, якісно та з посмішкою, – зазначають працівники ЦНАПу.

Усіх, в кого є потреба замінити посвідчення водія при втраті, викраденні документа, зміні анкетних даних, заміні посвідчення водія старого зразка на новий – можуть зробити це за один день, скориставшися сервісом ЦНАПу. Також обміняти можна тимчасове посвідчення, яке видавалося на два роки, на постійне. Обмін такого посвідчення можна здійснити не раніше дня закінчення терміну дії документа.

Переліком необхідних документів:

  • паспорт громадянина України (у разі надання ID-картки без наявних у безконтактному електронному носії відомостей про реєстрацію місця проживання разом надається довідка про реєстрацію місця проживання особи) або документ, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство або спеціальний статус (в якому зазначено відомості про реєстрацію місця проживання);
  • довідка про реєстраційний номер облікової картки платника податків ;
  • посвідчення водія;
  • медична довідка встановленого зразка з вказаною групою крові та резус фактором;
  • закордонний паспорт (за наявності);
  • документ, що посвідчує зміну паспортних даних (якщо такі зміни відбувалися).

Адміністративний збір становить 219 грн.

Відповідно до законодавства України порядок обміну водійського посвідчення не передбачає повторну здачу іспитів. Процедура заміни діючих прав проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування водія.

Окрім того, у ЦНАП можна зареєструвати новий транспортний засіб, причіп, мототранспорт. Замінити свідоцтво про реєстрацію траспортного засобу, у зв’язку зі зміною анкетних даних фізичних та юридичних осіб.

Для консультації телефонуйте 777 888 або ж звертайтеся на офіційну сторінку ЦНАП у соціальній мережі Facebook.

Графік роботи: понеділок: 8:00 – 16:00; вівторок: 9:00 – 20:00; середа: 8:00 – 16:00; четвер: 9:00 – 18:00; п’ятниця: 8:00 – 15:00; субота: 8:00 – 15:00.

 

 

 

 

0 Комментариев