Як вибрати міський рюкзак: оцінюємо головні характеристики

news

Усе більше активних людей віддають перевагу міським рюкзакам, а не традиційним сумкам. І це не данина моди, а раціональний вибір, адже рюкзаки практичні, зручні і багатофункціональні.


Усе більше активних людей віддають перевагу міським рюкзакам, а не традиційним сумкам. І це не данина моди, а раціональний вибір, адже рюкзаки практичні, зручні і багатофункціональні. А завдяки фантазії дизайнерів вони приємно дивують розмаїттям стильних фасонів, кольорів і декору. Тому не дивно, що кількість прихильників рюкзаків постійно зростає. Але щоб не розчаруватися у цьому аксесуарі, важливо вміти його правильно вибрати, звертаючи увагу на всі принципові характеристики.

Конструкція і відділи

Залежно від конструкції міські рюкзаки можуть бути м’якими і жорсткими. Перші мають простий крій, стандартну спинку, наплічні ремені з регуляцією довжини і верхню петлю-ручку. Жорсткі рюкзаки мають спеціальний каркас, ортопедичну спинку, тверде дно і розширені ремені. Вибирайте потрібну модель з урахуванням функцій рюкзака та інтенсивності його використання.

Щоб вибрати практичний рюкзак, обов’язково звертайте увагу на кількість його відділів. Мінімальний набір – два великих окремих відділи і два-три маленькі бокові кишені. Також жіночий рюкзак  може мати внутрішній відділ-косметичку. Якщо плануєте носити з собою ноутбук, планшет чи іншу техніку, для пристрою має бути передбачений окремий відділ з фіксуючими ремінцями.

Розміри і фасон

Зважайте на усі параметри рюкзака. Об’єм міської моделі може коливатися від 10 до 35 л – цей показник свідчить про місткість сумки. Але не забувайте додатково дивитися ширину, товщину й висоту рюкзака, щоб зрозуміти, чи пасуватиме він до вашого зросту і статури.

Що стосується фасону, то тут немає жодних обмежень, адже дизайнери пропонують моделі під усі стилі – від вуличного до ділового. І якщо раніше розмаїттям дизайну могли похизуватися здебільшого жіночі аксесуари, то сьогодні можна легко підібрати і чоловічий рюкзак на будь-який смак.

Відмінності матеріалів

Зовнішній вигляд, зносостійкість і довговічність рюкзака залежать від матеріалу, з якого він зроблений. Найчастіше використовуються:

  • Натуральна шкіра – міцний і довговічний матеріал, який не втрачає привабливого вигляду навіть після кількарічної щоденної експлуатації. Не боїться ні вологи, ні забруднень. Але достойна якість матеріалу зумовлює його високу ціну.
  • Штучна шкіра – економічний замінник натурального матеріалу. Має ефектний вигляд, легко піддається фарбуванню у будь-які кольори, але не може похизуватися зносостійкістю і довговічністю.
  • Поліестер – практичний синтетичний матеріал. Характеризується стійкістю до забруднень, ультрафіолету і механічних деформацій. Поліестер не пропускає повітря, тому такий рюкзак може викликати дискомфорт при інтенсивному носінні на спині в спекотну погоду.
  • Денім – міцний натуральний матеріал, комфортний для щоденного використання у суху погоду. Без наслідків переносить численні прання і не втрачає форми. Проте денім може вицвітати під впливом ультрафіолету.

Оцінити асортимент рюкзаків з різних матеріалів ви можете в каталогах інтернет-магазину Kasta. Тут представлений широкий модельний ряд, тому у вас не виникне ускладнень з вибором рюкзака з потрібними естетичними і експлуатаційними властивостями.

0 Комментариев