Як вибрати крісло-мішок за розміром?

news

Крісло-мішок – це можливість зробити кімнату більш комфортною за відносно невеликі кошти та з економією місця. Але щоб вибрати ідеальні безкаркасні меблі, потрібно знати її розмір. Окрім класичних варіантів, можна підібрати й збільшені моделі для кількох людей, або ж для спання. Є безліч цікавих ідей.

Чому важливий правильний розмір?

Нове яскраве крісло-мішок повинно добре вписуватися в кімнату, в якій воно буде знаходитися. Також потрібно дізнатися, скільки місця необхідно виділити для зберігання меблів.

Але найголовніше – зручність. Тому крісло повинне відповідати зросту та вазі людей, які використовуватимуть його. Вік також варто враховувати. Зазвичай чим молодшою є людина, тим меншим повинне бути крісло для неї. Найменші моделі використовуються і як лежак для кота чи собаки.

Купуючи меблі в інтернет-магазині, проконсультуйтеся з продавцем. Назвіть йому свій зріст та вагу, щоб він допоміг підібрати оптимальний варіант крісла.

Базові розміри

Сьогодні на ринку представлені варіанти практично для будь-яких людей. Яким би не був зріст чи вага, знайти відповідні меблі точно вдасться. Але для приблизних розрахунків варто знати стандартну ширину більшості крісел:

  • 60-70 см. Ідеальний вибір для дітей. Такі меблі просто перенести з кімнати в кімнату, сховати в шафу. Може використовуватися також як місце для відпочинку домашньої тварини, підставка для ніг на додачу до більшого крісла.
  • 80 см. Якщо попередній варіант замалий, але для більших крісел немає місця, варто звернути увагу саме на цю ширину. Зазвичай вона є цілком достатньою для людей зі зростом до 150 см, тобто для дітей і підлітків.
  • 90 см. Універсальний вибір для дітей і дорослих. Підходить для більшості людей середньої комплекції. Малі діти можуть навіть подрімати в такому кріслі. Гарний варіант для вітальні, де хочеться відпочити перед телевізором.
  • 130 см. Справжній гігант. Вибір дорослих та підлітків. Також може використовуватися для одночасного відпочинку двох дітей.

В окремих випадках можна замовити пошиття крісла за індивідуальними розмірами. Але для більшості людей цілком вистачає і стандартних варіантів. Не забувайте звертати увагу і на якість безкаркасних меблів. Вони повинні мати цупкий чохол, міцні шви та стійкий до стирання наповнювач. Зазвичай виробники використовують кульки з полістиролу. Вони роблять крісло зручним і добре витримують багаторазове прання.

0 Комментариев