Як волинські школярі заповнюють нестачу шкільних підручників. ВІДЕО

news

Школярі 4-х і 7-х класів через відсутність підручників освоюють потрібний матеріал завдяки електроніці. Саме ці учні з вересня навчаються за новою програмою. Втім, підручників у школах немає досі. Вчителі знайшли альтернативу — сучасні гаджети.

Як діти опановують шкільний матеріал із новими підходами показали у сюжеті ВОДТРК.

Вчителі пристосовуються по-новому викладати матеріал. При цьому, кажуть, важку для дітей програму без книжок пояснювати непросто, а електронні підручники доводиться шукати на кожен урок. Тому для кращого сприйняття матеріалу  вчителі поєднують сучасні методи викладання із традиційними.  Самим дітям цікавіше, зісно, вчитися по планшетах. Та й орієнтуються школярі у них краще, ніж дорослі.

«Зараз нове покоління. Вони – діти майбутнього, їм зручно з планшетами, техніка в їхніх руках – немов рідна. Спілкуючись з дітьми, їм подобається працювати з такими електронними посібниками», розповіла заступник директора Луцької гімназії №18  Наталія Гричковська.

Утім, для багатьох школярів відсутність підручників — серйозна проблема. На сайті Міністерства освіти і науки України є повідомлення, що  розпочалася  тендерна процедура для видання підручників за кошти державного бюджету. Книги повинні надійти в навчальні заклади у листопаді.

0 Комментариев