Як Волинські школярі допомагали пернатим друзям. Фото

news

Напередодні Міжнародного дня птахів до Лісівничого молодіжного центру (Воротнівське лісництво ДП «Ківецівське ЛГ») завітали учні та педагоги  Прилуцької ЗОШ Ківерцівського р-ну з важливою місією – допомога пернатим друзям. Пам’ятаючи про те, що в цю пору року птахам не вистачає корму та місця для гніздівлі, юні природолюби разом із лісівниками вирішили змайструвати та розвісити будиночки для пернатих – шпаківні, – повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Практичне заняття з виготовлення «пташиних будиночків» провели для малечі працівники Воротнівського лісництва. Діти зацікавлено працювали і сумлінно виконували вказівки дорослих. Під час виготовлення жител для птахів діти дізналися багато нової та цікавої  інформації про життя птахів рідного краю. «У шпаківні можуть жити не тільки шпаки, але й інші пернаті», – розповів школярам помічник лісничого Воротнівського лісництва Іван Демедюк

В результаті плідної роботи дітей та дорослих пернаті Воротнівського лісництва отримали новенькі домівки. Частину виготовлених шпаківень юннати розвісять біля свого навчального закладу.

На цьому спілкування не закінчилося – координатор Лісівничого молодіжного центру Валентина Юхимчук провела екскурсію для гостей по студіях, що діють на базі Центру.

Діти отримали масу позитивних вражень і задоволення. Та й сама акція минула для них, наче свято. Головне, що дітвора особисто переконалися: допомогти пернатим можна власними силами.

На завершення зустрічі традиційно – смачний куліш та цілющий лісовий чай.

 

0 Комментариев