Як волинська міліція працювала на виборах. ВІДЕО

news

Очільник волинської міліції Петро шпига розповів, як правоохоронці забезпечували охорону громадського порядку під час проведення виборів та про правопорушення, які були зафіксовані.

Про це повідомляють в УМВС України у Волинській області.

Для забезпечення охорони громадського порядку були задіяні понад тисячу правоохоронців. Допомогу в охороні громадського порядку надавали представники громадських організацій, МЧС та прикордонники. Крім того, були створені оперативні штаби, слідчооперативні групи, групи швидкого реагування. Тож міліція оперативно реагувала на всі виклики.

Безпосередньо у день виборів на території області зареєстровано 36 порушень виборчого законодавства, всього за час передвиборчої компанії зафіксували 114 порушень, по п’яти з яких відкрили кримінальні провадження.

“Робота по забезпеченню громадського порядку проведена на належному рівні, суттєвих порушень не зафіксовано, – повідомив начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига. – Ми працювали і надалі працюємо у посиленому режимі, тож до закінчення виборчого процесу будемо контролювати ситуацію і реагувати на всі повідомлення про порушення. Загалом міліція зі своїми завданнями впоралася”, – підкреслив Петро Шпига.

0 Комментариев