Як відновитися після новорічних свят: 5 топ-порад

news

На Новий рік в нашій країні прийнято накривати багатий стіл. І це правильно – адже згідно з прикметами, цим самим ми залучаємо багатство і успіх в свій будинок.

У період новорічних і різдвяних свят ми дозволяємо собі багато зайвого. Це стосується не тільки їжі (яка рясніє жирами і вуглеводами), але і алкоголю, і способу життя (пізно лягаємо, так не хочеться залишати вечірку, коли вона в самому розпалі, намагаємося догуляти до останнього). Постійні ходіння в гості, різні корпоративні заходи і свята, все це накопичується і в кінцевому підсумку позначається на стані організму.

Сонливість, втрата працездатності, втомлений вигляд, нездатність зорієнтуватися в ситуації і приймати відповідальні рішення – ось ті наслідки, які загрожують тим, хто забуває про почуття міри і захоплюється святковими гуляннями. Це відбувається через постійні недосипання, а також через те, що надмірне переїдання і вживання алкоголю в прямому сенсі слова отруюють організм, який кидає всі свої сили на нейтралізацію токсинів і продуктів переробки неправильної їжі. Ставши на ваги після новорічних свят, жінки часто виявляють неприємну прибавку у вазі.

Щоб допомогти організму швидше прийти в норму після дуже бурхливих новорічних гулянь, можна скористатися простими рекомендаціями, повідомляє медичний портал mednovelty.

1. Даємо організму повноцінний відпочинок. Це означає повноцінний сон (не менше 8 годин на день), піші прогулянки на свіжому повітрі і яке-небудь спокійно заняття “для душі”. Через 1-2 дня такого розміреного режиму ви знову відчуєте прилив життєвих сил.

2. Виводимо токсини. Не секрет, що продукти розпаду алкоголю отруюють наш організм. Негативний вплив на нього робить також жирна і смажена їжа, яка в достатку знаходиться на новорічному столі і, звичайно ж, потрапляє до нас в організм (адже від смачних і красиво оформлених страв так складно втриматися). Чиста вода має властивість швидко виводити з організму шкідливі речовини. Тому чим більше ви буде пити рідини, тим швидше організм позбудеться від шлаків і токсинів. В якості корисного пиття підійде чиста негазована вода або зелений чай без цукру.

3. Скинути зайві калорії. Це не означає відразу сісти на жорстку дієту. Найкращі результати в даному випадку дадуть овочеві дієти, такі як капустяна дієта або особливий низькокалорійний Боннський суп. Після вихідних на такій дієті ви зможете повернути собі колишні форми, і до того ж дасте невеликий перепочинок шлунково-кишковому тракту, який відчував підвищене навантаження в період новорічних свят.

4. Повертаємо собі квітучий вигляд. Оскільки колір обличчя багато говорить про загальний стан організму, слід подбати про те, щоб шкіра виглядала красиво і природною (що особливо складно після бурхливих вихідних). Для цього не потрібно витрачати багато часу на дорогі салони краси, можна зробити кілька поживних масок в домашніх умовах, орієнтуючись на свій тип шкіри і вік.

5. Прогулянки на свіжому повітрі. Щоб уберегтися від спокуси випити або з’їсти щось зайве в гостях, можна домовлятися про зустрічі з рідними або друзями на вулиці. Разом вийти на прогулянку по зимовому місту, зводити дітей на ялинку, покататися на санках або відвідати льодовий каток. Можливо, такий варіант трохи незвичний, зате не доведеться знову сидіти весь вечір за святковим столом і доїдати вчорашні (або ще гірше – позавчорашні) салати.

0 Комментариев