Як Створити Сайт За Допомогою Конструктора? 5 Простих Кроків До Успіху

news

Конструктор сайтів це ресурс, який дозволяє будь-кому, без спеціальних знань, самостійно створити сайт з готових блоків і одразу ж запустити його.

Це швидше і дешевше, ніж створювати сайт традиційним способом на популярній CMS платформі. Навіть не маючи навичок у програмуванні, кожен може створити по-справжньому професійний веб-сайт всього за декілька годин!

Зараз ми продемонструємо вам 5 простих кроків, за допомогою яких кожен зможе почати створювати власний веб-сайт вже сьогодні!

 

Крок 1: Зареєструйтеся в конструкторі та створіть власний акаунт

Тут все просто: зареєструйтеся, заповнивши стандартну форму, або авторизуйтеся за допомогою соцмереж.

Крок 2: Визначтеся з метою створення сайту та його форматом 

У більшості випадків, веб-сайти створюють з комерційною метою: щоб отримати нових клієнтів, продемонструвати товар чи послугу, викликати бажання придбати. Проте, бувають й інші випадки. Наприклад, ви хочете зробити міський портал, щоб зібрати групу однодумців, познайомити людей зі своїми ідеями, презентувати себе як професіонала у певній ніші.

Після обрання мети вашого сайту, визначтеся з форматом реалізації проекту. Це може бути:

 • сайт-візитка, який ознайомить людину з вами, вашим бізнесом, продуктом чи послугою;
 • повноцінний портал, який складається з десятків або сотень сторінок. Подібні веб-сайти, найчастіше, створюють крупні компанії; на сайті вони розповідають про свої послуги і товари, досвід, співробітників, клієнтів та ін.;
 •         інтернет-магазин, головною метою якого є продаж товару/послуги; частіше за все, на подібному сайті публікують фото товару, його ціну, опис і тому подібне. 

Вибір мети і формату майбутнього сайту – дуже важливий крок. Рекомендуємо не поспішати й добре подумати над цими параметрами, бо помилившись, у вас буде велика загроза втратити клієнтів, час та гроші.

Визначте, які потреби буде задовольняти ваш сайт, з якою метою ви його створюєте, які сторінки на ньому будуть. Відповівши на ці питання для самих себе, ви зможете краще зрозуміти як ваш продукт бачать споживачі.

Крок 3: Оберіть шаблон 

Шаблон вашого майбутнього веб-сайту – ось місце, де слід показати максимум креативу. У режимі конструктора, ви маєте можливість налаштувати: функціонал, обрати індивідуальний дизайн, вдихнути у нього життя, наповнивши різноманітним контентом. Те, наскільки професійно буде виглядати сайт, залежить від обраного конструктора.

Хороші конструктори сайтів пропонують сотні шаблонів, в яких можна знайти сучасні варіанти для будь-якої ніші та запиту. Ваша задача – обрати найбільш придатний по функціоналу і візуальному оформленню шаблон й наповнити його майбутнім контентом.

Крок 4: Персоналізуйте дизайн свого майбутнього сайту

По-перше, треба дати вашому сайту унікальну назву. Не хвилюйтесь, ви зможете змінити назву сайту у будь-який момент у процесі створення.

Візуальний редактор є простим для розуміння. Він надає можливість змінювати дизайн шаблону та окремі його елементи, додавати або видаляти різні блоки та модулі, щоб фінальний результат задовольнив вас.

Зокрема можна:

 • додавати необхідні сторінки, наповнюючи їх унікальним контентом;
 • створювати фотогалереї (якщо у вас немає необхідних картинок, можна використовувати вбудовану бібліотеку безкоштовних фото) і відеоролики;
 • використовувати різні функціональні елементи дизайну (форми, кнопки, меню);
 • додавати посилання на соцмережі;
 • налаштувати необхідний функціонал для створення та ведення блогу;
 • створити повноцінний інтернет-магазин;
 • залучити SEO-інструменти для ефективного просування сайту;
 • додати унікальний favicon;
 • додавати необхідні лічильники та метрики для відстеження важливих параметрів сайту.

Із цим впораються навіть ті, хто немає жодного досвіду у програмуванні та створенні сайтів!

Багато конструкторів роблять все можливе, щоб зробити свої редактори максимально простими для новачків, проте більшість з них просто все спрощують, звужуючи можливості редагування. Але без них ви навряд чи зробите свій сайт унікальним. Саме цей параметр є найголовнішим мінусом конструкторів.

Сучасний конструктор сайтів Weblium успішно вирішує цю проблему. Розробники виконали масштабну роботу – вони створили максимально зручний, інтуїтивно зрозумілий drag-n-drop редактор, але при цьому надали йому широких можливостей для кастомізації дизайну шаблонів.

У той час, як в інших конструкторах ви можете лише мінімально змінювати дизайн блоків, з Weblium ви можете до невпізнанності перевтілити будь-який елемент – міняти колір і стиль тексту на сторінці, переставляти кнопки, редагувати меню і т.д. 

Його можливості дійсно безмежні – і саме це гарантує створення неповторного дизайну.

Також, усі шаблони, які пропонує Weblium, створені на основі глибокого аналізу кожної бізнес-ніші. Це надає вам дві додаткових переваги:

 • Вам не потрібно вдаватися в тонкощі структури сайту – все вже зроблено професіоналами за вас. Будь-який обраний вами шаблон вже містить усі необхідні сторінки і елементи для успішної роботи. Водночас, ви зможете додати що завгодно – форум, FAQ, booking-форму і т.д.
 • Шаблони створені відповідно до найактуальніших трендів веб-дизайну. У вас не буде причин сумніватися в правильності вибору структури чи розташуванні блоків.

Крім того, Weblium пропонує власного дизайн-помічника AI, який скоректує будь-які зміни, які ви вносите в дизайн: підкаже вдале розміщення блоків, автоматично обере оптимальні кольори і багато іншого. До речі, змінити дизайн можна у будь-який момент, лише в один клік!

Вже зараз ви можете створити сайт за допомогою Weblium абсолютно безкоштовно!

Після того як закінчите з дизайном, ви зможете скористатися функцією попереднього перегляду і побачити, як ваш авторський дизайн буде виглядати при публікації сайту.

Крок 5: Внесіть фінальні правки і запустіть свій сайт!

 • Підтвердіть введені контактні дані;
 • Обов’язково скористайтеся функцією «Preview» перед запуском сайту: перевірте, як виглядає мобільна версія вашого сайту, переконайтеся, що дизайн вас влаштовує;
 • Нарешті, натисніть кнопку «Опублікувати», щоб створений вами сайт став частиною всесвітньої павутини і був доступний для кожного потенційного клієнта!
0 Комментариев