Як розподілили в Луцьку гуманітарну допомогу з Данії

news

Вчора гуманітарну допомогу, яка надійшла з Данії, було розподілено між кількома організаціями. Про це йдеться у повідомленні Благодійного фонду “Волинь-2014”. 

2 грудня Благодійний фонд «Волинь-2014» отримав гуманітарний вантаж з Данії об’ємом понад 13 тонн, де його зібрали представники Українсько-данської волонтерської спілки «Збережи Україну». Серед вантажу: вживані одяг та взуття, меблі, постільна білизна та медичний одяг, шкільне обладнання та багато іншого.

Склад для розміщення речей надала благодійникам приватний підприємець Матяшова.
А вже 3 грудня, в Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, волинські благодійники частину отриманого гуманітарного вантажу передали для потреб Волинського обласного госпіталю для інвалідів війни. Представники БФ «Волинь-2014» привезли в медичну установу крісла-туалети, ходулі, табурети для душа, столи та комоди, а також медичний одяг.
Ще частину вантажу, здебільшого одяг та взуття, передано для громади та родин загиблих воїнів учасників антитерористичної операції села Піддубці Луцького району, а також Луцькій общині кримських татар і представникам громадської організації «Переселенці Криму та Донбасу».

0 Комментариев