Як реконструювали водопровід на Соборності у Луцьку. ФОТО

news

24 листопада у дворі на  пр. Соборності, 12, 14, 16 проводились роботи із заміни аварійної ділянки дворової водопровідної мережі. Реконструкцію водопроводу на замовлення Луцької міської ради здійснювала підрядна організація ТзОВ «Зеніт».

Про це повідомляють у прес-службі “Луцькводоканалу“.

Під контролем працівників КП «Луцькводоканал», підрядником замінено старий сталевий трубопровід та прокладено нову  мережу водопроводу ПВХ діаметром 160 мм та довжиною 178  пог.метрів. Роботи проводились з припиненням водопостачання для мешканців 6-ти багатоквартирних будинків на пр.. Соборності.  Теоретично припускалось завершити заміну до 19.00 год. та включити воду. Однак через труднощі, які виникли під час роботи відновити водопостачання в запланований час не вдалося. У зв’язку з цим, роботи на аварійній ділянці тривали  в безперервному режимі, не дивлячись на негоду та пізній час надворі. Для того, щоб якнайшвидше відновити подачу води, ремонтні бригади працювали безупинно в посиленому режимі з 7.00 год. 24 листопада до 05.30 год. ранку 25 листопада. Відповідно зранку мешканці прилеглої території були вже з водою.

Звичайно, подібних проблемних місць на луцьких водопровідно-каналізаційних мережах ще дуже багато. Однак ця ділянка уже не буде слабким місцем для КП «Луцькводоканал». Нова мережа не тільки дозволить на тривай час забути про проблеми із витоками у цьому районі, а й покращить якість водопостачання для мешканців прилеглої території.

 

0 Комментариев