Як підібрати колір ролет до кімнати?

news

Часи, коли на ринку можна було знайти лише пластикові жалюзі, давно минули. Такі рішення здавалися не надто естетичними й функціональними. Зате сучасні внутрішні жалюзі та ролети доступні не тільки в різних кольорах, але й у різноманітних формах. Сьогодні легко знайти якісні та гарні тканинні ролети у Львові.

Це може бути класичний варіант, декоративні римські штори чи романтичні венеціанські, практичні та оригінальні ролети день-ніч, а також барвисті та веселі штори, створені для наймолодших користувачів. Прихильникам сільського та колоніального стилів можуть сподобатися дерев’яні жалюзі та ролети, що зроблені з натуральних матеріалів (таких як сировина льону).

Кожна людина, яка розглядає ролети як альтернативу традиційним шторам, зможе знайти рішення відповідно до своїх побажань, призначення кімнати та її оформлення. Дізнайтеся, на що варто зважати при виборі.

Що варто врахувати, вибираючи ролети за кольором?

Якщо ви підбираєте їх відповідно до оформлення кімнати, краще керуватися наступними правилами:

  • Принцип контрасту. Якщо ваша кімната світла й прохолодна, є велика ймовірність, що ролети у теплих і насичених кольорах оживлять її та зроблять затишнішою. Цей принцип спрацює і навпаки – у контрастній і барвистій вітальні ролети нейтральних приглушених відтінків додадуть стилю й елегантності. Можна експериментувати з поєднанням візерунків і відтінків.
  • Якщо вас цікавлять кольорові ролети, та важко вибрати колір, можна скористатися шаблонами, які доступні в інтернеті. Завдяки їм ви побачите, як краще міксувати ті чи інші відтінки.

Як вибрати ролети відповідно до типу приміщення?

Недостатньо підбирати ролети під колір стін, підлоги та меблів. Їх також слід адаптувати до типу кімнати.

  • Наприклад, у спальні найкраще підійдуть конструкціях в пастельних і натуральних відтінках.
  • Пам’ятайте, що інтенсивні кольори здатні подразнювати очі. Наприклад, ролети насиченого малинового кольору чи інтенсивної фуксії може негативно вплинути на якість вашого нічного відпочинку.
  • У домашньому кабінеті чи бібліотеці ідеальними стануть ролети день-ніч, завдяки яким ви можете регулювати ступінь сонячного світла в кімнаті. Це однозначно зробить роботу чи читання приємнішими.
  • У свою чергу, на кухні та у ванній краще звертати увагу на тип ролет, а не на колір. Розгляньте ті, що виготовлені зі стійкого до плям матеріалу. Також бажано, щоб за ним було легко доглядати.

Як бачите, не обов’язково наймати дизайнера інтер’єру, щоб вибрати колір внутрішніх ролет для кімнати. Скористайтеся нашими порадами, щоб спростити цю задачу. Сьогодні ролети представлені в багатьох варіаціях, зокрема, це стосується і оформлення. Тож ви можете вільно втілювати свої дизайнерські задуми.

За допомогою кольорових шаблонів, доступних в інтернеті та здорового глузду, легко створити гарний, функціональний і гармонійний у кольорах інтер’єр. Бажаємо успіхів і натхнення.

0 Комментариев