Як підібрати ідеальні шорти для вашої фігури?

news

З настанням теплої погоди ви можете задуматися над придбанням нової пари шортів на ua.gepur.com/catalog/shorty. Це зручний та стильний одяг, який запобігає перегріванню тіла та водночас дозволяє похвалитися гарними ногами. Вам здається, що в шортах ви погано виглядаєте? Швидше за все, одяг просто будо підібрано не зовсім вірно. У більшості випадків його можуть носити жінки різних форм та розмірів.

Універсальна довжина

Якщо ви шукаєте пару шортів, але не впевнені в довжині, обирайте середню. Такий одяг доходить до стегон. Він не надто короткий і не надто довгий – саме те, що треба для подальших експериментів. Відштовхуючись від середньої довжини, ви зможете визначити, в яку сторону рухатися.

Короткий одяг для низьких жінок

Якщо ви мініатюрні й хочете візуально збільшити свій зріст, зверніть увагу на короткі шорти. Вони відкривають більше тіла, завдяки чому ноги здаватимуться довшими. Лише впевніться, що сідниці прикриті. Щоб ще більше видовжити ноги, поєднайте цей одяг зі взуттям та високих каблуках чи танкетці. Це вдалий вибір для прогулянки по місту чи вечірки.

Не надто вузькі

В міру короткі шорти є стильними та пристойними. Але якщо при невеликій довжині вони ще й тугі, образ може бути зіпсованим. Якщо ви бажаєте щось приховати (наприклад, целюліт), одяг не повинен щільно облягати тіло. Особливо це обмеження стосується одягу з тонких легких тканин.

Дозвольте тканині вільно спадати донизу і маскувати те, що ви не хочете демонструвати. Навіть якщо шорти короткі, бажано лишати їх трохи вільними. Більш темні відтінки (такі як насичений темно-синій) краще підходять для того, щоб візуально зробити тіло стрункішим.

Баланс верху та низу

Не носіть довгий одяг разом з короткими шортами. Це доволі поширена помилка. Спробуйте використовувати майку чи футболку замість сорочки з довгим рукавом. Чим коротшим є верх, тим коротшим має бути і низ. Така пропорційність робить ваш образ більш приємним для очей.

Низька талія

Якщо ви надаєте перевагу коротким шортам, спробуйте підібрати модель з високою талією. Це створить ілюзію довших ніг. Надягніть сорочку чи футболку, які не приховуватимуть високу талію.

Бажаєте зробити ноги візуально коротшими? Тоді просто надягніть трохи довші й трохи ширші шорти з нижчою талією.

Бокова застібка для стрункості

Якщо ви маєте пишні стегна та бажаєте трохи зменшити їх, спробуйте носити шорти з боковою застібкою-«блискавкою». На відміну від великих передніх кнопок, вона не додає зайвого об’єму.

0 Комментариев