Як написати лист Святому Миколаю? Шаблони листів до святого Миколая та святкові конверти

news

До 19 грудня залишаються лічені дні. Щоб наповнити переддень свята чарівною атмосферою, напишіть разом з дитиною листа Святому Миколаю! 

День Святого Миколая – одне з улюблених дитячих свят, тому саме в казкову ніч діти завжди чекають подарунків і чудес. Саме в цей день по одній з легенд Святий Миколай спускається на землю і відправляється в подорож по всій планеті. Вночі з 18 на 19 грудня Святий Миколай розкладає свої подарунки під подушки всім слухняним діткам.

Для того, щоб Святий Миколай приніс бажаний подарунок, потрібно йому заздалегідь надіслати листа. На початку листа опишіть про свої добрі справи і добрі вчинки за цілий рік. Варто зазначити, що найкраще написати текст акуратним почерком на гарному папері. Не намагайтеся надрукувати текст вашого послання на комп’ютері, тому, що в ньому немає нічого таємничого і загадкового.

Зразок написання листа Святому Миколаю

«Дорогий Святий Миколай! Я дуже радий, що ти прочитаєш мій лист. Протягом всього року я був слухняною дитиною, допомагав мамі прибирати в будинку, завжди складав свої іграшки, старанно вчився. Я знаю, що ти добрий чарівник, тому не відмовиш мені в проханні виконати моє заповітне бажання. Моє бажання – отримати на свято новий телефон. Святий Миколай! Виконай, будь ласка, моє заповітне бажання, а я в свою чергу обіцяю тебе не розчаровувати протягом цілого року ».

Як правильно написати лист Миколаю - фото 290384

«Здрастуй, Святий Миколай! Протягом всього року я був слухняним, допомагав батькам по дому, складав свої іграшки, старанно вчився. Я чув про багато чудес, які ти здійснюєш і скільки добра робиш людям. Сподіваюся, не відмовиш в моє прохання виконати моє заповітне бажання. Я дуже хочу отримати на свято ………….

Святий Миколай, виконай, будь ласка, мою мрію, а я буду намагатися не розчаровувати тебе і батьків весь наступний рік. Підпис та вік».

Святий Миколаю!

Мене звати (Ім’я + Прізвище). Мені … років. Я живу в … і навчаюсь у … класі. Я добре вчуся в школі, а у вільний час займаюся спортом. Також мене є молодший братик / сестричка, і я їх дуже люблю. Цілий рік я старався поводитися чемно, хоча іноді не слухався батьків та вчителів. Пробач мені, обіцяю виправитися!

Якщо у тебе є змога, Святий Миколаю, подаруй мені, будь ласка, (перелік подарунків). Також прошу в тебе здоров’я для моєї сім’ї та миру для України. Я буду дуже вдячний за твої подарунки. Чекаю тебе в гості! З повагою, (Ім’я).

Результат пошуку зображень за запитом "листи святому миколаю"

Любий Святий Миколай!

Мене звати (Ім’я + Прізвище). Мені … років. Я живу в … і навчаюсь у … класі. Протягом всього року я була слухняною дитиною, допомагала мамі прибирати в домі, завжди складала свої іграшки, старанно робила уроки. Я знаю, що ти добрий чарівник, тому прошу в тебе (перелік подарунків).

Ще я мрію, щоб всі мої рідні були здоровими і ніколи не хворіли! Щиро сподіваюся на те, що ти отримаєш мого листа. Чекаю тебе з нетерпінням! З повагою, (Ім’я).

Результат пошуку зображень за запитом "листи святому миколаю"

Головне, лист святому Миколаю написати заздалегідь, щоб він встиг підготувати подарунок вчасно.

Готовий лист слід покласти на підвіконня і очікувати, поки помічники святого Миколая заберуть його адресату.

В Україні є справжні резиденції святого Миколая Чудотворця, які допомагають виконати мрію малюків. Ось які адреси, куди справді можна відправити листи!

  • Святому Миколаю в Карпатах

с. Пістинь, Косівський район
Івано-Франківська область
78633

  • Святителю Миколаю в м. Київ

вул. Михайла Донця, д. 2
Київ
03061
Головна резиденція святого Миколая в Мамаєвій Слободі

До слова, Миколаю у Пістині можна написати лист на сайті, на який він неодмінно відповість.

Результат пошуку зображень за запитом "листи святому миколаю"

 

Конверти для святого Миколая:Яскраві новорічні бланки:Просто збережіть картинку у себе на комп’ютері та роздрукуйте її.

0 Комментариев