Як найкраще випікати піцу?

news

Піцу можна випікати в духовці, на спеціальному камені чи в печі на дровах. Є навіть рецепти, за якими піца смажиться на сковорідці. Від особливостей приготування залежить і смак, він різнитиметься навіть тоді, коли страви будуть зроблені з однакових інгредієнтів. У дров’яній печі тісто вийде дуже ніжне й ледь хрумке, так готується найкраща піца у Вінниці https://lapiec-pizza.vn.ua/.

Яка температура оптимальна для випікання?

У наш час серед духовок стандартною вважається температура 250 градусів. Такий рівень тепла дозволяє спекти дуже смачну піцу вдома. У духовці, яка добре підтримує температуру, піца повинна випікатися приблизно від 6 до 8 хвилин. Та іноді цей час подовжується до 10 хвилин. Краще такий варіант при 250 градусів, ніж 15 хвилин при 220 градусах. Якщо бажаєте спробувати піцу з печі на дровах за традиційною італійською рецептурою, замовте її тут: https://lapiec-pizza.vn.ua/. Доставка дії цілодобово, тож ви можете поласувати смачною стравою в будь-який час.

Також до замовлення доступні салати й напої, які чудово підкреслять смак піци. Ви можете зекономити, якщо скористаєтеся акційними пропозиціями. Також замовляти їжу додому варто, щоб заощадити час, який витрачається на приготування. Особливість дров’яної печі в тому, що піца випікається в ній усього кілька хвилин.

А коли ви готуєте вдома, тісто для піци піднімається до певної точки в духовці, а потім осідає і лише руйнується при подальшому випіканні. Саме тому люди часто скаржаться, що їхнє тісто важке. Так буває, коли двічі замішувати його та ще й розкатувати. Якщо ваші духовки підтримують навіть більш високі температури, наприклад 300 або 350 градусів, тоді відповідно варто скоротити час, наприклад, до 4-5 хвилин.

Хоча це звучить як істина, насправді кожна піч різна. І може знадобитися кілька кілограм борошна, щоб зрозуміти, скільки потрібно часу на випікання.

Як прискорити випікання піци при нижчих температурах?

Навіть при такому рівні нагрівання 250 градусів ви все одно можете скоротити час випікання. При цьому зробити тісто не тільки хрустким, а й легшим і з більшими отворами в центрі.

Одним із таких зручних предметів є камінь для піци. Він чудово вбирає вологу з-під тіста й додатково надовго підтримує температуру. Не варто купувати камінь тонше 3 см, оскільки він значно більш схильний до пошкоджень, а якість самої обробки залишає бажати кращого.

Чудовою альтернативою і водночас рішенням 2-в-1 буде чавунна каструля. Звичайно, якщо у вас є доволі велика каструля або ви не проти запекти маленьку піцу. Чавун нагрівається швидше, і це тепло залишається в ньому ще довго після випікання. Та чавунні каструлі важко обслуговувати, тобто вони вимагають багато систематичності та особливого догляду за своїм станом, тому якщо у вас є місце на кухні – камінь буде кращим рішенням. Хай процес приготування буде для вас зручним і приємним!

0 Комментариев