Як на Волині відмивають сотні тисяч на новеньких дорогах. ВІДЕО

news

Cело Маяки Луцького району вже встигло прославитись своєю «новенькою» дорогою. На одну з місцевих вулиць під кінець каденції місцева влада списала майже півмільйона гривень, однак якісних змін люди не відчули – ями засипають власним будівельним сміттям.

Про це повідомляє прес-служба Народного контролю.

Відремонтована на папері та розбита насправді. Люди розповідають – ремонт їхньої дороги тривав всього кілька днів, а в результаті пересуватись цим шляхом стало ще гірше.

Місцева мешканка Марія згадує: «Вже за місяць після того ремонту сусід почав замощувати дорогу, і ви самі бачите – усе стікає з вулиці у подвір’я».

Доповнює сусідку і місцевий житель Сергій: «Спочатку їхала машина і розкидала крупний щебінь, але під низ не давали ніякої подушки, просто на голу землю по щебню сипали пісок, а потім гравій із землею. Це все проїхали катком, і як бачите, дорога стала ще гірша, аніж була».

«Це просто треба було використати комусь фінанси перед виборами, а дороги у нас як не було, так і зараз немає – все розсунулося, вже через тиждень після «ремонту» були такі ями, як і кілька років тому», – скаржилась «Народному контролю» мешканка вулиці Ольга Костянтинівна.

Активісти Луцького районного осередку «Народного контролю» дослідили проблему.

Як виявилось, за два місяці до виборів на ремонт цієї дороги у сільській раді виділили більш як 400 тисяч гривень, причому в один і той же час на папері тут проводився і поточний, і капітальний ремонт дороги, який робили два різних підприємства. За фактом зловживання бюджетними коштами матеріали передали до поліції.

Начальник Луцького районного відділення поліції Олег Кічук підтвердив – підстави для обвинувачень вже колишньої сільської влади дійсно присутні.

«На даний час дані матеріали внесені в єдиний реєстр досудових розслідувань, порушене кримінальне провадження за статтею 191 ч.1 Кримінального кодексу України, проводиться досудове розслідування», – резюмував Кічук.

Активіст «Народного контролю» Олексій Чайка запевнив – зовсім скоро щирокому загалу стануть відомі всі деталі цієї справи, і це тільки початок боротьби з владною корупцією у Луцькому районі.

0 Комментариев