Як на Волині небайдужі рятують понад 50 лелек. Фото

news

Через складні метеорологічні умови цьогорічного березня, коли на наші терени після кількох днів справжнього весняного тепла повернулася зима, у багатьох регіонах України лелеки потрапили у пастку: сніговий покрив не дозволяє знайти поживу, до того ж бузькам дошкуляє холод. На непередбачену стоянку білі птахи з чорною ознакою змушені були зупинитися й на території Любомльщини, – пише “Кордон”.

“Нещодавно з нашими активістами зв’язалися прикордонники й повідомили, що біля села Бережці на берегах річки Ягодинки виявлено близько 50-70 лелек, які, очевидно, страждають від голоду і холоду, — розповідає голова Любомльської районної організації УТМР Олександр Мікульський. — Тут же було вирішено запастися продуктами і підгодувати птахів”.

Окрім Олександра Мікульського, до благородної справи долучилися місцеві УТМР-рівці Сергій Сватко, Богдан Горик, Володимир Бекіш та Олександр Яценюк. Останній до порятунку птахів навіть залучив свого маленького сина Станіслава, аби хлопчик змалку вчився любити і берегти природу. Чоловіки власним коштом придбали для лелек необхідні продукти.

Слід зауважити, що значну допомогу у цьому плані надав й підприємець Віктор Козел та дирекція супермаркету “Наш край”.

Неподалік від тимчасової стоянки бузьків активісти розчистили сніг і висипали для них корм. Щоправда, птахи спершу не наважувалися підходити на це місце, боячись людей. Втім, члени товариства мисливців і рибалок впевнені, що голод таки приведе лелек до поживи. За ними, доки не зійде сніговий покрив, й надалі спостерігатимуть і підгодовуватимуть члени УТМР, екологи і мисливствознавці. Якщо ж виявлятимуть ослаблених і кволих — будуть підбирати і виходжувати вдома.

0 Комментариев