Як молодій людині зробити крок уперед і почати успішне життя?

news

Для молодої людини вдало почати своє життя особливо важливо, адже від вдалого старту залежить подальше майбутнє. Для успішного життя дуже необхідно отримати достойну освіту, яка стане фундаментом для майбутнього розвитку.

Тим паче, що сьогодні бути начитаним, освіченим, ерудованим – дуже модно. Маючи достатній обсяг знань, можна бути певним, що матимеш успіх у будь-якій компанії, справлятимеш приємне враження і зможеш претендувати на достойну посаду.

Хороша освіта, обізнаність, ерудованість – нові модні тренди, саме тому їм велику увагу приділяє відомий в Україні модний інтернет-магазин «Kasta».

«Kasta» – відповідальний і креативний бізнес

Цей інтернет-магазин – справжня «гора зі скарбами», де можна знайти усе потрібне для зручного життя: одяг та взуття, гаджети та іншу техніку, товари для дітей, продукти харчування, алкоголь, спортивні аксесуари та модні фішечки. Проте, справжній бізнес – це не лише безперебійний процес заробляння грошей, а й бажання робити корисні справи, сприяти розвитку інших. Суть побудови нового громадянського суспільства полягає у тому, що потрібно дбати не тільки про свій добробут, а й намагатися дати шанс для інших. Особливо цього «щасливого квитка» потребують молоді люди, адже, чого гріха таїти, в Україні досі не побудована нормальна соціальна структура, тож і соціальних ліфтів, які так потрібні молоді, фактично не існує. Через це вкрай необхідно, аби представники влади та представники бізнесу створили можливість для молоді знайти ресурси для саморозвитку та постійного навчання. Чудово це розуміючи, «Kasta», як відповідальний та креативний проект, започаткувала конкурс студентських есеїв, нагородою за перемогу в якому стануть гранти на навчання та саморозвиток.

конкурс від інтернет-магазину «Kasta»

Що потрібно робити?

Необхідно написати есе на тему «Карантин і криза – виклик або нова можливість для України». Варто зазначити, що роботу потрібно писати у співпраці з науковим керівником – куратором з того вищого навчального закладу, де навчається учасник чи учасниця конкурсу. Подібна співпраця, варто наголосити, це чудова нагода розвинути вміння співпрацювати в команді, спільно вирішувати проблеми та задачі, що особливо необхідно у подальшому дорослому житті. Студент або студентка має право подати лише одну роботу, куратор може бути науковим опікуном для максимум семи учасників.

Які роботи приймаються?

До участі в конкурсі від інтернет-магазину «Kasta» приймаються тексти:

  1. На українській або російській мові.
  2. З дотриманням вимог граматики та пунктуації, зі зв’язним та чітким викладом думок.
  3. Використані в есе чужі думки та інформація повинні мати відповідні посилання на джерела.
  1. Текст повинен бути обсягом не більше 5-ти сторінок, 12-им шрифтом Times New Roman.

Які гранти можна отримати?

Учасники та куратор отримують значні грошові кошти для подальшого навчання та наукової діяльності:

I місце – 16 тисяч гривень, які порівну розподіляється між переможцем і його куратором.

II місце – 14 тисяч гривень, які порівну розподіляється між переможцем і його куратором.

III місце – 10 тисяч гривень, які порівну розподіляється між переможцем і його куратором.

Хто судитиме конкурс?

У складі журі – провідні фахівці, експерти та топ-менеджери інтернет-магазину «Kasta». Інформацію про цих людей, а також більше відомостей можна побачити за посиланням https://kasta-students.com.ua/.

Кому це треба і навіщо взагалі напрягатися?

Усе залежить від того, що вам потрібно від періоду навчання. Якщо вам хочеться просто відучитися, принести батькам диплом, аби вони врешті дали вам спокій, потім знайти роботу і тихенько працювати – напрягатися, звісно, не варто. Інша справа – якщо у вас є мрії та амбіції, які примушують вас рухатися уперед і підкорювати нові вершини. Давайте говорити відверто: зараз такий час, що потрібно докладати максимальну кількість зусиль та власних інтелектуальних ресурсів, аби зайняти належне місце під сонцем. Буквально кілька десятиліть тому, студентам доводилося долати великі відстані, жертвувати комфортом, аби мати можливість здобути знання. Сьогодні жертвувати нічим не потрібно, достатньо мати бажання учитися, а задля додаткових умов, щоб мати можливість розвиватися – набратися сміливості й взяти участь у творчому конкурсі.

А чи варто ризикувати, якщо «я не вмію писати»?

Ну, камон! Писати уміють усі, а для того, щоб створити хороший текст, слід дотримувати елементарних правил:

  1. Не потрібно боятися – кожен у цьому світі має право висловитися, до того ж, можливо саме ваші думки можуть стати тим цікавим розв’язанням проблем, які з’явилися і ще з’являться під час коронакризи? Якщо маєте оригінальний погляд, сідайте за письмовий стіл і пишіть!
  1. Використовуйте науковий стиль, але слідкуйте за тим, щоби ваш текст не став нуднуватим або бюрократичним. Читач ні в якому разі не повинен позіхати від нудьги під час читання вашого твору.
  1. З цього випливає наступне правило – старайтеся бути цікавими читачеві. Це значить, слід оригінально та послідовно викладати на папері свої думки, знаходити ту аргументацію, яка близька і зрозуміла для читача.
  1. Для успішної участі в будь-якому творчому конкурсі слід продемонструвати в тексті не тільки власну обізнаність з проблематики, але й запропонувати свої методи розв’язання поставлених проблем. Як уже було сказано, вони можуть бути саме тими, на які очікують.
  1. Старайтеся «розірвати шаблон» – нехай ваші думки будуть вільними і оригінальним, скажіть те, що до вас ще не було сказано.

Тож, якщо ви хочете зробити крок уперед – сміливо приступайте до роботи над есе для конкурсу від інтернет-магазину «Kasta», адже сміливим та творчим належить світ!

0 Комментариев