Як луцькі прикордонники порушують закони

news

Прокуратурою області проведеноперевірку дотримання вимог чинного законодавства про адміністративні правопорушення при застосуванні заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, в роботі Луцького прикордонного загону.

Про це повідомляє прес-служба волинської прокуратури.

Виявлено два випадки безпідставного тримання затриманих понад три доби.

Так, понад визначений строк працівники Луцького прикордонного загону обмежували особисту свободу 2 громадян Афганістану, яких затримали задля встановлення особи та підстав незаконного перетину Державного  кордону України.

Виявлено і факт незабезпечення у провадженні про адміністративне правопорушення відносно громадянки В’єтнаму, яка не володіла українською мовою, використання послуг перекладачів.

Порушували прикордонники вимоги закону й при складанні протоколів про адміністративне затримання, не вказуючи в них часу затримання й відомостей про вилучені під час особистого огляду іноземців речі.

Не завжди працівники відділів прикордонної служби встановлювали особи затриманих іноземців до трьох діб. Це призводило до того, що рішення про примусове повернення, примусове видворення та поміщення у Волинський ПТПІ приймалися Луцьким прикордонним загоном на ім’я, яке називав іноземець при затриманні, а не на його справжнє ім’я.

Задля усунення виявлених порушень вимог закону при застосуванні заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, причин та умов, що їм сприяли, прокуратурою внесено вказівку начальнику Луцького прикордонного загону.

Прокурори вимагають також вирішити питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності службових осіб Луцького прикордонного загону, відповідальних за порушення вимог зазначеного законодавства.

0 Комментариев