Як луцькі боксери з поляками змагалися. ФОТО

news

З перемогами повернулися вихованці відділення боксу Луцької ДЮСШ № 2 з міста Зембіце Вроцлавського Воєводства Республіки Польща, де 7-8 листопада вони брали участь у XVІ боксерському турнірі імені Івана Хеіманна.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

У рамках змагань відбулася також матчева зустріч збірних команд міст Луцька та господарів змагань – боксерського клубу “Печера лева” Вроцлавського Воєводства.

В складі команди міста в матчевій зустрічі на рингу у десяти поєдинках боксували вихованці відділення боксу КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради” та ліцеїсти Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Матчева зустріч закінчилася переконливою перемогою луцьких боксерів з рахунком 14 — 6.

Перемогу у луцькій команді серед молоді святкували: Ульянов Дмитро (в/к 60 кг), Кісільчук Олександр (в/к 64 кг), Шишко Артем (в/к 64 кг), Левчик Яків (в/к 70 кг), Пінчук Вадим (в/к 75кг). У чоловіків перемогли: Онищенко Леонід (в/к 64 кг) та Гінайло Володимир (в/к 75 кг).

Мисковець Микола (в/к 52 кг), Зінчук Дмитро (в/к 52 кг) і Саченюк Роберт (в/к +91 кг) поступилися у своїх поєдинках польським боксерам.

У перервах між поєдинками луцькі спортсмени з приємністю поспілкувалися з легендами польського та світового боксу – Олімпійським чемпіоном в Токіо (1964 р.) – Мар’яном Каспшиком та бронзовим призером Олімпійських ігор в Барселоні (1992 р.) і чемпіонату Європи в Тампаре (1996 р.), учасником Олімпійських ігор в Атланті та Сіднеї – Войцєхом Бартніком.

Це уже не перший успішний виступ луцьких боксерів. У серпні, під час святкування Дня міста, вони у матчевій зустрічі перемогли команду з міста Києва.

Своєю перемогою луцькі боксери завдячують тренерам: Артуру Каменєву, Петру Боярчуку, Роману Дерябіну та Миколі Потапюку, які готували їх до міжнародних змагань.

До слова, польскі боксери зголосилися приїхати у Луцьк в лютому 2016 року на матч-реванш.

0 Комментариев