Як лучани провели Різдвяну зустріч з патрульними

news

8 січня в центрі Луцька дітлахи й дорослі мали змогу зустрітися з патрульними поліцейськими. Захід, який тривав більше двох годин відвідало кілька сотень лучан. Присутніми були керівники управління, а також інспектори патрульної поліції.

Діти фотографувались біля імпровізованої фотозони зі службового автомобіля, маленьких дорожніх знаків та службової собаки Ніки, – повідомляють у Патрульній поліції Луцька.

Ідея з собакою виникла спонтанно, адже 2018 рік – рік саме цієї тварини, тож ми дякуємо кінологу Денису з Національної гвардії, який відгукнувся і прийшов на зустріч з Нікою, яка стала улюбленицею всіх присутніх. Інші учасники мали змогу посидіти у службовому автомобілі, передати різдвяні вітання в гучномовець, приміряти елементи форменого одягу. Найбільший ажіотаж був біля автомобіля, на якому інспектор катав дітей.

Також з дітьми проводили вікторину на знання правил дорожнього руху, і за правильні відповіді давали цукерки. А старші учасники заходу могли посмакувати безкоштовно кавою чи чаєм.

«Такі акції, як сьогодні в Луцьку, відбуваються в різдвяні дні по всіх містах України, де є патрульна поліція. Ми хочемо, аби поліція, діти й дорослі стали ближчими одне до одного, обмінювались позитивними емоціями. Сьогодні ми повторюємо правила дорожнього руху, пригощаємо цукерками, катаємо у службовому автомобілі – і бачимо, що всіх переповнюють радісні емоції», – поділився керівник волинських патрульних Олександр Вовченко.

0 Комментариев