Як лучани оцінили роботу Центру надання адміністративних послуг

news

Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку (ЦНАП) щомісяця проводить моніторинг громадської думки щодо оцінки якості надання адміністративних послуг. Кожен відвідувач може оцінити роботу центру за двома показниками “добре” та “незадовільно” шляхом опускання талонів електронної черги у відповідні скриньки.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

У жовтні 2015 року участь у голосуванні взяло 6 тисяч 828 відвідувачів. Переважно громадяни позитивно оцінили роботу ЦНАПу і лише 4% не задоволені якістю надання адміністративних послуг. Найбільше люди нарікали на реєстрацію прав на нерухоме майно. Замовникам доводилося не лише чекати в черзі, а й збирати чималий пакет документів, що відповідно і спричинило невдоволення.

Справа в тому, пояснюють у центрі, що прийом та обробка вхідного пакету документів для реєстрації права власності на нерухоме майно збільшилися у часі — з 20 хвилин до 2 годин. Відтак, на адміністратора покладені й обов’язки сканування документів, часом це до чотирьохсот сторінок. Окрім того, через технічні причини Державний реєстр речових прав на нерухоме майно працює з перебоями.

Окремі відвідувачі висловлювали незадоволення щодо державної реєстрації суб’єктів господарювання та нарікали на неможливість позитивного вирішення питань у сфері будівництва та архітектури.

Крім того, у ЦНАПі міста Луцька ведеться моніторинг відгуків, зауважень та пропозицій, які відвідувачі залишають у відповідній книзі. Так, за місяць назбиралося чимало записів, зокрема, лучани висловлюють адміністраторам департаменту слова подяки за якісне та професійне обслуговування. І лише один відвідувач висловив незадоволення культурою спілкування у департаменті. Тож у Центрі надання адміністративних послуг міста Луцька розробили спеціальну анкету, в якій кожен лучанин може оцінити не лише якість надання адміністративних послуг, але й зовнішній вигляд та манеру спілкування адміністратора. Зробити це легко, достатньо перейти за посиланням та розставити відповідні бали: https://docs.google.com/forms/d/1Yw0zCQJhGzkskuf9e6Z0WoIU_dtE9NYVKjlO2Nsp_WE/viewform.

Також у жовтні було проаналізовано анкети з якості надання адміністративних послуг. У центрі зауважують, що є слушною пропозиція відвідувача щодо надання у ЦНАПі послуг з оформлення будинкових книг.

Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку й надалі проводитиме моніторинг якості обслуговування та вживатиме всіх необхідних заходів щодо якісного та оперативного обслуговування відвідувачів, враховуючи всі зауваження та пропозиції.

0 Комментариев