Як чоловічий зріст впливає на жіноче щастя

news

Дослідник з Південної Кореї з’ясував, як впливає зріст чоловіка на щастя його дружини. Пише Корреспондент.net  з посиланням на журнал Personality and Individual Differences.

Кі Те Сон очолив дослідження, результати якого допомогли йому дійти двох основних висновків: 1) жінки спочатку почуваються щасливішими, якщо їхні чоловіки значно вищі за них зростом; 2) цей ефект повністю зникає після 18 років шлюбу.
У своєму дослідженні корейський вчений спирався на аналіз двох наборів даних, що описують 7850 заміжніх жінок з Індонезії.
Сон побачив зв’язок між зростом чоловіка і щастям жінки, і пояснив його біологічними причинами – самки в період спарювання воліють великих самців.
“Хоча було відомо, що жінки з еволюційних причин воліють високих чоловіків, жодне дослідження не з’ясовувало, чи робить високий чоловік свою дружину щасливішою”, – сказав учений.
Водночас слова корейського дослідника підтверджують результати, отримані в 2014 році американськими вченими з Університету Райса і Північнотехаського університету: вони виявили, що 48,9 відсотка жінок воліли знайомитися з чоловіками, вищими за себе.

0 Комментариев