Закохані, яких розлучили батьки, одружилася через 65 років

Девід та Хелен познайомилися в художньому коледжі. Закохалися. У 1951 році хлопець зробив пропозицію коханій. На той час, дівчині було 16 років, а Деві – 21.
Але батькам Хелен не подобався її обранець, вони не хотіли зятя-художника. Доходило до того, що замикали доньку в кімнаті, аби тримати її подалі від нього.
Все ж пара таємно заручилася і закохані планували весілля. Та не судилося…

«Це було дуже несправедливо, тому що я ніколи не казав, що хочу бути художником, – розповідає Деві. – Я хотів стати вчителем і мати змогу фінансово забезпечувати сім’ю».
Через 7 років Хелен вийшла заміж. Ще через 4 роки відбулася їх випадкова зустріч, яка нагадала про палкі почуття.
«Ми зрозуміли, що досі дуже закохані, – згадав Деві. – Але у обох росли діти, і ми були одружені, тому розуміли, що не можемо бути разом ».
У Хелен було троє чоловіків, які пішли з життя раніше неї.
Деві був одружений двічі і його жінки також померли.

Коли Деві і Хелен зустрілися, вогонь почуттів знову запалав, і вони узаконили свої стосунки, через 65 років розлуки. Їй 82 роки. Йому – 86.
«Хелен незряча. Коли я побачив її, то зрозумів, що хочу з нею одружитися. Все, що я хочу – просто доглядати за нею. Я не пам’ятаю, як зробив пропозицію, але це не було чимось драматичним. Був просто поцілунок », – сказав Деві.
«Я любила його все життя, – каже Хелен. – Ми завжди чекали, але після того як у нас з’явилися діти, ми не могли бути разом. Тепер я знайшла його. Я насолоджуюся кожною хвилиною. Я відчуваю себе знову підлітком, ніби нічого не змінилося ».
Медовий місяць солодка парочка провела на Кіпрі.

 

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ