Як зробити смачне запрошення на весілля?

Задумуєтесь над тим, яке запрошення на ваше свято вибрати? Пропонуємо відмовитися від мук вибору та зробити запрошення самим. Повірте, ви будете оригінальними, а гості – задоволеними, адже ваше запрошення можна буде з’їсти.

Для того, щоб змайструвати його потрібна шоколадні плитки, цікаві обгортки (краще, щоб вони мали
ексклюзивний дизайн), атласні стрічки, картки із текстом запрошення та клей.

Для початку, виберіть шоколад. Це може бути невеличка плитка шоколаду. Якої ціни, теж вирішуйте самі. Головне, не вибирайте шоколад із такою начинкою, яка потече. З горіхами теж не беріть – таку плитку буде незручно загортати в обгортку. Бажано, щоб шоколадка була загорнена у фольгу.


Після вибору шоколадки, приступайте до розробки свого дизайну. Шоколадку треба обгорнути обгорткою (дизайн обгортки вибирайте самі), а сам текст надрукуйте на картці. Після цього приклеюйте картку до шоколадки. Можете на плитці написати щось жартівливе чи свої імена, наприклад. Дизайн можна, звісно, ускладнити. Для цього використовуйте зернята кави, різні камінці, стрічки, мереживо тощо.

Насамкінець, відсилайте чи віднесіть своє солодке запрошення на ваше, не менш солодке, свято. Гості будуть радіти, як малі діти, отримавши таку незвичну і смачну весільну листівку.

 

 

 

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ