Як виглядати найкрасивіше всіх на весіллі: заборони і поради для нареченої

У день свого весілля кожна наречена мріє бути неперевершеною. За підготовкою до весілля іноді не вистачає часу на себе. Та часу багато і не потрібно. Потрібно дотримуватися всього декількох простих правил і ваш вигляд буде бездоганний.

  1. Без дівич-вечора?

Звісно, кожна наречена мріє погуляти на дівич-вечорі, однак краще це робити заздалегідь, а не в останній вечір перед весіллям. Потрібно повноцінно виспатися: оптимальна тривалість сну – 8 год.

  1. Ванна і масаж – чудовий засіб від переживань

Якщо маєте таку можливість, прийміть теплу ванну та зробіть легкий масаж, аби розслабитися.

  1. Голодна наречена – зла наречена?

Наїдатися звісно не буде часу. Аби втамувати голод, достатньо випити ромашкового чи м’ятного чаю з ложкою меду. Також можна з’їсти банан.

  1. Без кофеїну

Постарайтесь не пити каву. Якщо дуже важко відмовитися – то максимум одну чашку. Кофеїн посилює хвилювання, окрім того можуть тремтіти руки, підвищиться серцебиття та є загроза побігати зайвий раз у туалет – кофеїн має сечогінний ефект. Навряд, чи вам сподобаються часті відвідини туалету у весільному платті.

  1. Сухий закон перед весіллям

Не забувайте, що на весіллі завжди багато алкоголю, тому в переддень до того краще нічого не вживати. Максимум, що можна собі дозволити – це келих вина.

  1. Без чаю і кави!

У нареченої має бути не лише білосніжне плаття, а й білосніжна усмішка, отож, подбайте про свої зубки. Для цього перед весіллям потрібно не пити чаю та кави, адже від них темніє зубна емаль.

  1. Без експериментів!

З косметикою та їжею не експериментуйте, аби не організм не відреагував у алергічній формі.

  1. Обережно зі сонцем чи солярієм!

Засмага – це красиво, але якщо наречена виглядатиме як індіанець, то це буде сумно. І боляче. Тому не перестарайтесь.

  1. Не стань нареченою-леопардом!

Обережно поводитися потрібно і з кремами для автозасмаги. Неякісний або ж нанесений неправильно крем дає не той ефект, що потрібно. Якщо у планах не леопардове весілля, то поставтесь до цього серйозно – бо плями від крему для автозасмаги приховати буде важко.

  1. Не чіпай обличчя!

Перед весіллям краще не робити професійну чистку обличчя. Від цієї процедури досить часто виникає почервоніння і не можна буде також наносити макіяж. Отож, аби ваше личко сяяло від щастя, зробіть усі процедури заздалегідь.

 

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ