Вуалетка допоможе зробити образ нареченої неповторним

Вуалетка в весільних зачісках – прекрасна альтернатива традиційній фаті або прикрасам у вигляді діадем. Вона загадково прикриває обличчя дівчини.
Даний аксесуар являє собою невелику вуаль, яку закріплюють на волоссі замість звичайної фати. Вуалетки для нареченої можуть бути найрізноманітнішими: з квітами, пір’їнами, капелюшками, брошками і навіть дорогцінним камінням.
Колір вуалетки в основному буває білий або світлий. Такий тон ідеально поєднується зі світлою сукнею. Але це стандартне рішення. Насправді колір вуалетки може бути абсолютно різний. Не обов’язково підбирати її під колір сукні. Колір може залежати наприклад від сумочки або ж туфель. Найсміливіші представниці слабкої статі можуть провести експеримент і прикрасити свій образ яскравою вуалеткою. Таке рішення зробить наречену справжньою модницею.
Вуаль на обручі дозволяє зі звичайної зачіски зробити модний акцент всього весільного образу. Вуаль на обідку можна сміливо поєднувати з різними весільними елементами, створюючи абсолютно унікальні і неповторні композиції.

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ