Вийти заміж за принца може й офіціантка: Хокон і Метте-Маріт (Норвегія)

Хокон Магнус, наслідний принц Норвегії народився 20 липня 1973 року в родині тоді ще кронпринца Харальда і його дружини Соні. Він був другою дитиною в сім’ї. Закінчив середню школу в Норвегії, здобув вищу освіту в США, навчався в лондонській школі економіки, ну і зрозуміло, як і належить майбутньому королю, проходив різні військові навчання.

Метте-Маріт Т’єссем Хейбі народилася 19 серпня 1973 року. Її батьки досить швидко розлучилися і знайшли собі інших супутників життя. Метте-Маріт жила з матір’ю, але рано покинула батьківське гніздо і зажила, скажімо так, досить бурхливим життям. Різні вечірки, сумнівні компанії, може бути навіть наркотики і таке інше. У 1997 році вона народила сина Маріуса. Його батько –  Мортен Борг, на початку 90-х років притягався до відповідальності за зберігання наркотиків, але до моменту їхнього спільного життя був чистий перед законом. Офіційно вони в шлюбі не перебували, досить швидко розлучилися і Метте-Маріт стала матір’ю-одиначкою. Працювала офіціанткою, знімала кімнату, виховувала сина, намагалася вчитися…

Хокон і Метте-Маріт одружилися в 2001 році після гучного скандалу. Королівська родина Норвегії до мезальянс більш ніж прихильна – свого часу король Гаральд V одружився на дівчині Соні, продавщиці з магазина, яка згодом стала всіма улюбленої королевою Норвегії, так що проблема була зовсім не в простому походження майбутньої принцеси. Швидше – в її бурхливому минулому.  Такий біографії королівська сім’я зрадіти ніяк не могла. Однак Хокон був непохитний, стверджуючи, що Метте – його доля. Лише після того, як Метте-Маріт щиро визнала свої помилки і запевнила, що зав’язала з минулим, їй пробачили і прийняли в королівську сім’ю. Всі пересуди щодо старшого сина кронпринцеси (пасинка принца Хокона) повністю припинилися, коли Метте-Маріт в дуже щирою і несподівано відвертою манері звернулася з публічною промовою до норвезького суспільства і попросила поважати приватне життя її дитини.

Згодом думка про Метте-Маріт кардинально змінилася – її дуже люблять в Норвегії і їх пару з Хоконом теж. Метте-Маріт дійсно змогла стати чоловікові зразковою дружиною і мамою, а також прекрасною кронпринцесою.

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ