Весільні сукні – тренд 2018 року від українських дизайнерів

На недавньому показі весільних мод Wedding Fashion Ukraine відомі дизайнери представили свої колекції весільних суконь і аксесуарів, – повідомляє Единственная Wedding . Вітчизняні модельєри погоджуються, що головна риса нареченої 2018 року – в першу чергу, індивідуальність, а красиві весільні сукні допоможуть її підкреслити.

Легкість
У наступному сезоні модними будуть вважатися весільні сукні більш полегшених варіантів, які здаються повітряними і навіть прозорими.

Мереживо
Стильна українська наречена обов’язково повинна бути в мереживі! Благо, сьогодні його так багато і всі вони дійсно прекрасні!

Бісер і паєтки
Українські дизайнери погоджуються, що сучасна наречена повинна сяяти! У цьому їй допоможуть численні пайетки, лелітки, бісер, намистини, які знову на піку моди, але, в порівнянні з 90-ми роками зовсім в іншій подачі – більш вишуканій, жіночній, витонченій.

Відкрита спина
У тренді – класичні облягаючі сукні з глибоким вирізом на спині, який може залишатися як відкритим, так і декоруватися камінням і намистинами, які розкішно переливаються на світлі. Виглядає такий образ дуже захоплююче!

Кольорові сукні
Білі весільні сукні, як такі, вже в минулому. Зараз і в наступному році в тренді вбрання для наречених різних тонів пастелі, зокрема блакитному, кавовому, лавандовому.

Фото: Viva

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ