В міжнародному аеропорті “Бориспіль” провели перше весілля

На черзі вже три наступні пари.

Весілля ближче до неба. В міжнародному аеропорту “Бориспіль” тепер одружують молодят. Сьогодні там відбулося перше в історії весілля, йдеться в ТСН.12.00.

Першу пару Максима та Юлю обрали з шестьох охочих, які брали участь у конкурсі. Їм приємну звістку повідомили лише у вівторок.  

У приміщенні аеропорту відбулася церемонія і перший танок, був організований фуршет і святкова фотосесія. За дійством спостерігали, як запрошені гості молодят, так і всі, хто в цей час перебував в аеропорті. Для молодят приготували спеціальний торт, а коровай привезли з зони АТО з особливими побажаннями – миру. Кажуть, що парі це має обов’язково принести щастя.
Одружитися в аеропорті вже захотіли ще три пари. Проте поки невідомо, як це можна зробити, жодної інформації на сайті летовища поки немає. Проте адміністрація обіцяє, що найближчим часом все додадуть. Відомо, що заплатити доведеться щонайменше за виїздну церемонію. А чекати треба добу.

«Аеропорт – прекрасне місце, якщо кажуть, що шлюби здійснюються на небесах, то аеропорт те місце, де це особливо оригінально. Молодята одружаться і одразу у весільну мандрівку», – каже комерційний директор аеропорту “Бориспіль” Георгій Зубко.

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ