ТОП-10 дивних весільних традицій

Коровай, дружки, свати, гулянка до ранку – отаким ви звикли бачити у нас весілля? Пропонуємо вам дізнатися, які бувають дивні традиції в інших куточках світу.

  1. Беззубе подружжя – безпечніше подружжя?

За звичаєм на острові Балі на весільній церемонії відпилюють частину зубів без наркозу нареченому і нареченій. Тепер у них ніколи не виростуть ікла і вони не будуть належати до царства зла.

  1. Наречений у шкурі нареченої

У Кенії нареченому належить носити протягом місяця жіночий одяг, взуття та прикраси, щоб пізнати «жіночу сутність».

  1. Оце так довіра!

В Океанії наречений так довіряє своїм друзям, що ті позбавляють його наречену за допомогою кам’яного ножа невинності, а потім займаються з нею любов’ю. Далі упродовж ще трьох днів з нареченою можуть займатися любов’ю всі чоловіки племені. І тільки потім наречена повністю буде належати нареченому.

  1. Головне, сподобатись тещі

В Африці в деяких племенах наречений приходить до батька нареченої, той обмацує його інтимні частини тіла, потім називає число, яке означає скільки разів молода людина повинна задовольнити його майбутню тещу.

  1. Мордобій у шлюбну ніч

У жителів племені Бахуту в Центральній Африці (Руанда, Бурунді і Уганда) заборонено у першу подружню ніч займатися любов’ю. Замість цього молодята б’ють одне одного до світанку. Вдень ідуть спати по домівках своїх батьків. Так триває цілий тиждень до тих пір, поки подружжя не зрозуміє – злоби один проти одного вони уже не мають. Смертельні випадки бувають украй рідко.

  1. Брудна наречена

У шотландських селах досі поширена традиція обливати наречену брудом. Роблять це здебільшого перед днем весілля. Готують спеціальну суміш із соусів, локшини, моркви, кислого молока, олії та інших продуктів. Цим поливають наречену і водять її у такому вигляді по всьому селищу чи містечку. Вважається, що чим більше людей побачить її брудною, тим краще. Подейкують, що цей звичай придумали для того, аби негаразди в сімейному житті нареченій здавалися дрібницями.

  1. Побитий наречений

У Південній Кореї після весілля новоспеченого чоловіка очікує побиття – для цього йому знімають взуття та шкарпетки, зв’язують ноги мотузкою та кожен гість б’є його по п’ятах рибою.

  1. Фата зі шлунка свині

Наречені-папуаски Нової Гвінеї замість фати одягають вивернутий навиворіт шлунок подарованої свині.

  1. Наречена-мішень

Уйгури (етнічна меншина в Китаї) вважають, що наречений має тричі вистрілити в свою дружину з лука. На стрілах немає наконечників, однак це можна порівняти із пострілом гумовою кулею. Після цього він збирає стріли та ламає. Це своєрідна обіцянка, що любов їх буде вічною.

  1. Провести весілля у кутку

У Чечні молодій доводиться стояти все весілля в кутку. Гості при тому ще й мають право вимагати у неї принести їм води. У чашу з-під води вони кидають нареченій монети.

 

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ