Типові помилки молодят

У день весілля ви можете побачити на обличчі нареченої щасливу посмішку, однак на душі, звісно, ховається стрес. Щоб уникнути помилок у свій щасливий день, ми підготували для вас декілька порад.

Отож, чого не слід робити у день свого весілля?

Насамперед, подумайте про бюджет, тому  що нераціональне використання коштів – це найбільша помилка на святі. Уникнувши її, ви не лише зекономите, а й зможете запобігти іншим помилкам.

Наступна найпоширеніша помилка на весіллі – це надмірно насичена програма. Ви хочете вспіти багато, в результаті плануєте надмірну кількість подій. Програму свята можна полегшити, якщо деякі заходи перенести на інші дні. Наприклад, ви можете провести фотосесію в інший день, цим самим ви зекономите величезну кількість часу та зусиль.

Ще одна помилка – надіятись лише на власні сили і не залучати до організації інших людей. Насправді, ви не повинні розпорошуватися та бігати у вирішенні дрібних питань, тому запросіть для цього спеціальних людей.

Екперименти зі зовнішністю – цього ні в якому разі не потрібно робити, адже щось може піти не так і тоді свято буде зіпсуте. Отож, змінювати колір волосся, стиль, стрижку чи вперше одягати високі підбори – категорично не рекомендують. Вигляд буде приголомшливий, однак це вам може коштувати великих зусиль та може обернутися у справжні випробування. Найкращим виходом буде одягти підбори на фотосесію, урочисту частину, а у ресторан взути зручні туфлі або ж навіть балетки.

Не дозволяйте іншим людям вибирати стиль вашого весілля, вашу сукню тощо – орієнтуйтесь лише на свої смаки. Якщо ви будете догоджати всім, то в результаті зіпсуєте самі собі свято.

Ще одна поширена помилка – планувати весілля на якусь значну подію. Таким чином ваше свято може загубитися на фоні.

І наостанок, підготовка до свята забирає багато зусиль, однак не розчиняйтесь у ній повністю, аби ваш організм не виснажився перед весіллям.

 

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ