“Шлюб за добу”: з Італії приїхали у Нововолинськ, щоб одружитися

Нововолинськ став третім містом Волині, де можна одружитися за добу. Одна з перших пар, що скористалася такою послугою, – нововолинянка Валентина Притульчик та її італійський наречений Мауріціо Ансальдо, – повідомляє ВРД НСТУ.

 

 

 

 В Італії дуже складно одружитися, дуже велика бюрократія, – каже Валентина Притульчик. – Приїхали сюди, щоб зібрати усі документи, необхідні для шлюбу в Італії. Але, прийшовши у відділ РАГС, нам повідомили, що є така хороша послуга. І не потрібно стільки тих документів і бігати. Усе можна зробити тут, в Україні. І ми вирішили скористатися цією послугою.

Вже два місяці діє у Нововолинську пілотний проект «Шлюб за добу». Послугу надають у міському Палаці культури. За спрощеною процедурою уже зареєстрували десять шлюбів, каже Людмила Савік, начальник відділу РАЦСу.

– Мали одну пару з АТО. Ми її урочисто висвітлювали, і ще одна така пара була в січні. А на рахунок іноземців, то один наречений був з Туреччини. Зараз був італієць і росіянин. Вони усі дуже задоволені, що можуть швидко оформити усі юридичні питання, – розповіла Людмила Савік.

 

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ