Що подарувати на весілля?

Всі завжди стикаються із цим питанням. Звісно, у наш час прийнято дарувати гроші молодятам. Однак, гроші вони потратять. Спогади –  важливіші за будь-які гроші. Пропонуємо вам універсальне рішення – подаруйте у доповнення до грошей ще щось.

Що це може бути? – відразу задастесь ви собі питанням. Оскільки ви уже даруєте гроші, то доповненням до них може бути невеличкий подарунок. Пропонуємо декілька ідей.

Портрет молодят

Гроші, зазвичай, дарують у листівці. Ви ж можете здивувати наречених, замінивши листівку на їхній портрет. Сучасні художники зможуть виконати його не лише на папері, а й на деревині, тканині чи посуді.

Розважальний номер

Здивувати зможете також, якщо підготуєте для молодих танцювальний чи пісенний номер. Можна навіть розіграти сценку. Чудово, якщо це зафіксує відеооператор.

Фотокнига

Цікавим подарунком є фотокнига. Наповніть її не лише фотографіями пари, а й вашими спільними із молодятами фото. Можливо, ви разом відвідували вечірки, бували разом на природі тощо.

Календар

Виготовте нареченим календар із їхніми. Цілий рік вони дивитимуться на свої прекрасні світлини.

Відео

Підготуйте креативний відеокліп. Звісно, вам доведеться знайти оператора та того, хто змонтує відео, однак, повірте, воно того варте. Можливо, зможете зняти і самі та змонтувати. Зараз в Інтернеті багато підказок, як це зробити, знайдуться там і чудові програми для відео.

Подарунок-сюрприз

Разом із грошима ви можете презентувати молодятам якийсь сертифікат. Це може бути сертифікат на похід у СПА, політ на повітряній кулі чи ще щось оригінальне. Повірте, молодятам сподобається.

 

Напишіть відгук

A profitable shop offers discounts with delivery to the buyer, inexpensive.
Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ