Романтична історія: випадкова смс призвела до весілля

Менеджер з продажу автомобілів з Великобританії випадково послав повідомлення в WhatsApp на незнайомий номер і отримав відповідь. Помилка в наборі цифр призвела його до весілля, повідомляє “Сьогодні” з посиланням на таблоїд The Sun.

 

Випадкове знайомство сталося через те, що Майкл Еванджело невірно переписав свій номер телефону. Він дуже хотів подивитися кінокомедію “Ульотні дівчата” (Girls trip) і, щоб не забути про це, послав сам собі назву фільму в WhatsApp. Однак з цього номера йому відповіла дівчина на ім’я Ліна. “Привіт! Girls trip? Це хто?”, – запитала вона. Не дочекавшись відповіді, вона продовжила діалог наступного дня: “Я підозрюю, це було для якоїсь іншої Ліни”.

Спочатку Еванджело подумав, що це одна з його давніх знайомих, однак через кілька повідомлень з’ясувалося, що це не так. Через кілька годин балаканини пара вирішила зустрітися. Через два тижні після першої зустрічі вони вирішили одружитися, тому що не хотіли більше розлучатися, незважаючи на тривале відрядження Еванджело в Дубай.

 

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ