Поради астролога: найсприятливіші дні для весілля у вересні

Плануючи весілля, варто передусім вдало обрати дату народження нової сім’ї, аби подружнє життя було щасливим. Виданню Ukr.Media астролог Влад Росс розповів, що цьогорічна осінь досить складна, а тому важко відшукати найбільш сприятливі дні для весілля.
Астролог пояснив складність вибору оптимального дня для проведення церемонії. «Не буває так, щоб якийсь певний день підходив для всіх відразу. Дата повинна бути сприятлива одночасно для двох – для одного вона може бути сприятливою, а для іншого – не дуже. Тому необхідно знайти найбільш обтічну дату, щоб вона позитивно впливала на майбутній союз».
«Найбільш безпечні дні у вересні – 6 вересня і 22 вересня. Це, скажімо так, універсальні безпечні дні, коли можна виходити заміж і одружитися», – повідомив він.
Влад Росс також рекомендував поцікавитися, на який місячний день випадає дата весілля. За його словами, ні в якому разі не можна укладати шлюб у такі місячні дні, як 9-й, 15-й і 23-й. Це найбільш критичні дні, в які краще не влаштовувати весіль. І, навпаки, сприятливі місячні дні – це 6-й, 10-й, 13-й, 16-й, а також 24-й.
Астролог підкреслив: “Дуже важливим є також час, коли люди обмінюються обручками, бо протягом дня може змінитися місячний день. Наприклад, вранці був ще 9-й, а після обіду – вже 10-й. Крім того, дуже важливо, щоб це відбувалося в храмі. Дата вінчання набагато важливіша, ніж дата розпису. Наприклад, після довгих років подружнього життя можна підібрати оптимальну дату для вінчання, і воно докорінно може змінити шлюб”.
Разом з тим Влад Росс запевнив: вибір зазначених днів для весілля не дає стовідсоткової гарантії того, що шлюб буде щасливим – “таку гарантію може дати тільки астролог, який вивчить карти двох майбутніх подружжя”.

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ