Оригінальні подарунки на весілля

Набридло дарувати гроші в конверті, сувеніри, каструлі, ковдри та праски? Хочете чогось оригінального, що б могло вразити наречених і запам’ятатися їм на все життя, що б могло подарувати багато позитивних емоцій? Ми запропонуємо вам кілька варіантів.

–  Фотомозайка. Це картина (портрет), складена з багатьох  фотографій наречених.

– Екскурсія для закоханих у якомусь з міст України (Львів, Чернівці,Чернігів…)

Казкове місто буде належати молодим, адже це їх весільний подарунок. Екскурсовод проведе закоханих вуличками міста, супроводжуючи прогулянку зворушливими романтичними легендами.

Вікенд у заміському готелі. Цей подарунок нареченому і нареченій – прекрасний путівник у спільне життя. Вже перші вихідні «у новому статусі» вони зможуть провести за містом. Номер у готелі з усіма зручностями та щоденне відвідування СПА-комплексу! Можна плавати у басейні, попивати коктейлі, сидячи у джакузі, насолоджуватися масажами. У цьому випадку закохані проведуть разом 2 незабутні дні в атмосфері повного релаксу. А прикрасити свій відпочинок вони зможуть тривалими прогулянками мальовничим куточком заміської природи.

– Красивий салют або навіть організація піротехнічного шоу. Зараз стало модно  замовити феєрверк для молодят.

– Сайт для молодят. Стильно і сучасно. Фото і відео з весілля не доведеться розсилати персонально кожному з гостей, можна буде просто викласти їх на сайті, туди ж можна додавати фото з їх подружнього життя, вести щоденник та ін.

– Цікаві парні подарунки: виделки й ложки з гравюрою, вішачки для одягу, подушки, чашки, футболки з написами для наречених.  Це може бути доповненням до основного подарунку.

– Портрет молодят. Цікаво й оригінально виглядатиме портрет олівцем, або фарбами, який виконає на замовлення професійний художник. Для тих, хто має почуття гумору може підійти шарж.

– Книга роду, або родинне дерево. Такі книги можна заповнювати разом, вклеювати фотографії та дізнаватися нове про історію свого роду і сім’ї своєї половинки. Коли молодята їх заповнять, вони повідають про минуле родини і стануть справжньою цінністю для їх дітей.

 

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ