“Найнезвичайніша сім’я” з’явилася нещодавно в США

Даніель і Вінсент переконані, що їх церемонія є орієнтиром для інших. Два армійських капітани Даніель Хол і Вінсент Франчіні одружилися і стали першою одностатевою сім’єю у військовій академії США, – повідомляє “Сьогодні” з посиланням на The Independent.

 

Вони вперше зустрілися в Вест-Пойнті в 2009 році. Тоді Франчіні був ще першокурсником.

Символічно, що їхнє перше побачення відбулося тільки в 2012 році, буквально через кілька місяців після того, як в США скасували політику “Не проси, не говори”, яка забороняла відкритим геям, лесбійкам та бісексуалам служити в армії.

Військовослужбовці є пілотами вертольотів Апач, і зараз вони обидва прикріплені до бази Форт-Блісс в Техасі.

На церемонії обидва капітани були в формі, а покинули каплицю під дугою з шабель, які тримали кілька гостей, в тому числі їх колеги військовослужбовці.

Користувачі мережі стверджують, що це “найнезвичайніша сім’я в США”.

Самі Даніель і Вінсент переконані, що їх церемонія є орієнтиром нормальності як для військових, так і для суспільства ЛГБТ в США.

“Я сповідую філософію Харві Мілка (перший відкритий гей обраний посадовою особою в Каліфорнії). Це важливо, бути нормальним прикладом, – пояснює Холл. – Чим більше помітні ми співтовариством, тим більше людських зв’язків ми робимо, тим більше прогресу і союзників ми як спільнота”.

Він також розповів, що після одруження вони з чоловіком отримали багато листів від молодих хлопців і батьків гей-підлітків, що розповідають про свій досвід.

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ