86-річна наречена вийшла заміж у сукні, яку сама змоделювала

Нещодавно у мережу потрапили фото та інформація про незвичайну наречену – 86-річну Міллі Тейлор-Моррісон (Millie Taylor-Morrison). Їх на сторінці в одній з соціальних мереж розмістила її онучка Хадіджа.

«Їй тільки недавно виповнилося 86 років – тиждень тому, її ж новому чоловікові 86 буде в грудні, – написала Хадіджа. – Моя бабуся була одружена з моїм дідом протягом 41 року, до того моменту, поки він не помер. І ось через 25 років вона знову знайшла свою любов, і наша сім’я за неї дуже рада».1

Зі своїм нареченим Гарольдом Моррісоном (Harold Morrison) Міллі знайома 60 років. Кілька років тому Гарольд сильно захворів, після чого вони стали жити разом. Міллі піклувалася про нього, і ось коли Гарольду стало краще, вони вирішили одружитися.

Модель з 50-річним стажем Міллі виходила заміж в шикарній сукні, яку створила сама. Всі запрошенні на весілля були вражені неймовірним образом нареченої.

Весільна церемонія пройшла містечку Верона, передмістя Нью-Джерсі (США) в Richfield Regency. Все було витримало в одному стилі. Це одне з найдивовижніших весіль витрималих у фіолетовому кольорі  2 3.

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ