Модні кольори весілля-2017

Для тих, хто планує весілля й не може визначитися, в яких тонах його організувати, експерти визначили наймодніші кольори цього року.
Приглушений червоний колір є одним з актуальних кольорів в рік вогняного півня. Але потрібно бути обережним і не переборщити. Краще використовувати його як додатковий колір, і включити в оформлення аксесуарів, букета нареченої.


Лимонний жовтий колір додасть весіллю тепла і затишної атмосфери, і навіть с похмурий день не завадить провести весільне свято.


Помаранчевий колір порадує вогняного півня і безумовно принесе удачу вашому шлюбу.


Чорничний синій колір для вишуканих осіб. Колір додасть аристократичну нотку і стриманість, що виглядає дуже благородно і дорого.


Крижаної кави – колір, який тримається в тренді вже досить довго. Він актуальний і в цьому році. Колір виглядає дуже природно, стримано, і одночасно зачаровує своєю ніжністю і вишуканістю.


Пилова троянда – колір, який особливо підійде для весілля навесні 2017 року. Відтінок курна троянда дуже елегантний і м’який, він підкреслить рум’янець нареченої і зробить весілля дуже ніжною і романтичною.

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ