Меган Маркл на весіллі вкотре порушить традиції королівської сім’ї

Колишня голлівудська актриса та новоспечена наречена принца Гаррі віднедавна все частіше почала порушувати традиції королівської сім’ї. Цього разу вони стосуватимуться її весілля, – інформує “Канал 24” з посиланням на Business Insider.

 

В британських та західних виданнях Маркл все частіше звинувачують в порушеннях палацового протоколу. До прикладу, у свій перший офіційний вихід вона вийшла без колготок, що суперечить королівському дрес-коду, а під час одного з останніх офіційних заходів вона дала автограф маленькій дівчинку, що також заборонено членам королівської сім’ї.

Хоч ЗМІ і подейкують, що поведінка Меган дуже засмучує королеву Єлизавету II, проте Маркл вважає більшість правил застарілими і продовжує ігнорувати їх. Тому, на своєму весіллі, яке відбудеться 19 травня, Меган планує виголосити промову.

У Великобританії урочисту промову зазвичай виголошують чоловіки – наречений або батько нареченої. Цього ж разу Маркл наперекір всім готова порушити цю традицію, щоб мати можливість публічно подякувати своєму майбутньому чоловіку і королеві Єлизаветі II та всім, хто її підтримував, а також дозволить собі кілька жартів.

Також повідомляють, що Меган виголосить на своєму весіллі промову в тому випадку, якщо її батько Томас Маркл цього не зробить. Раніше зазначалось, що до вівтаря вестиме її матір, однак батько, можливо, все ж з’явиться на весіллі. Але, цілком можливо, він не захоче виступити перед сотнями людей, через свою не публічність.

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ