Ідеї: Весільний вінок з живих квітів

Сучасні наречені все більше обирають віночки з живих квітів на голову, які здатні зробити образ нареченої неперевершеним.

Квіти, їх форма, розмір, колір може бути найрізноманітнішим, головне – щоб вінок  поєднувався з букетом нареченої і відповідав єдиній стилістиці весілля.

Варіантів створення цього аксесуара існує дуже багато. Флористи плетуть вінки з живих квітів, сухоцвіту, доповнюючи прикраса різними декоративними елементами – перлинами, камінчиками, стрічкою, брошками, ягодами т. д., Використовуючи різні каркаси і дріт.

Можна у віночок вплести квіти, які мають символічне значення: калина – дівочої краси, барвінок – життя і безсмертя душі, любисток – відданості, ромашка – дівочої чистоти, вірності, хміль – гнучкості і розуму, безсмертник – символ здоров’я, волошка – краси, деревій – нескореності і т.д.

Під віночком найбільш гармонійно виглядатимуть розпущене недбалі локони. Чим довше волосся – тим більше романтично. Але якщо наречена є прихильницею більш охайних зачісок і зібраного волосся, то тут краще зупинити вибір на вільній укладці – ажурна французька коса або низький пучок.

Не варто думати, що віночок втратить свою привабливість через кілька годин після того, як його одіне наречена. Професійний флорист, підбирає стійкі сорти квітів і зелені, до того ж обробляє спеціальним хімічним складом, істотно збільшуючи життєвий цикл рослин і він виглядатиме неперевершено до кінця свята.

 

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ