Добірка найоригінальніших весіль: можливо, це вас надихне, коли плануватимете свій особливий день

«Мокре» весілля

Мексиканські молодята Вільма Паділья і Сесар Сепеда зібрали на своє весілля на 40 осіб, на дві години занурившись під воду. На 12-ти метровій глибині вони провели весільну церемонію. Одруження тривало на кораловому рифі поблизу острова Косумель в Карибському морі.

1

Прив’язані на літаку

Пара з Америки одружилася буквально на літаку: під час церемонії нареченого прив’язали до одного крила одномоторного літака, а наречену – до іншого. Священик був прив’язаний до кабіни зовні. Після крику священика: «А тепер я оголошую вас чоловіком і дружиною», молодята пролетіли ще кілька хвилин, після чого приземлилися, поцілувалися і обмінялися обручками.

2

Одружилися на Евересті

У 2005 році троє жителів Непалу зійшли на вершину  Евересту. Яке ж було здивування супровідника, коли Мони Мулі та Пем Джорджі зняли на кілька хвилин кисневі маски і наділи на шиї кольорові гірлянди. Пем Дорджі помазав лоб нареченої червоним порошком, що традиційно роблять непальці при оджуженні. Поєднати свої долі на Евересті багатьом хотілося і раніше, але до них цього не вдавалося нікому, саме тому молоді непальці і тримали свої плани в таємниці.

3

Буває романтично й у МакДональдзі

Американці Триши Лінн Естепп і Тайрі Хендерсон з Огайо познайомилися в найвідомішому закладі фаст-фуду, три роки пропрацювали там пліч-о-пліч, і просто не уявляли собі більш підходящого і романтичного місця для весілля. В день одруження в МакДональдзі була розстелена біла килимова доріжка, а недалеко від прилавка, де зазвичай видають гамбургери, вони обмінялися клятвами у вічній любові і вірності.

4

1000 весіль одночасно

Якщо вам коли-небудь хотілося одружується зі своїми друзями-подругами в один день, то ви зрозумієте ту 1000 молодих пар, які офіційно зареєстрували свої стосунки, живучи якийсь час у цивільному шлюбі. Відбулася ця подія на одній з площ в Мехіко. Організатори стверджують, що кожному Брач дістався келих шампанського і торт.

5

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ