Діти на весільні: нюанси

На весіллі ніколи не обходиться без дітей – завжди є племінники, менші братики, сестрички чи просто діти гостей. Як зробити так, щоб на весіллі вони не засумували та відчували себе теж комфортно?

Звичайно, присутність дітей на весіллі означає, що доведеться продумати детально святкову програму та підібрати розваги і для своїх маленьких гостей.

Діток можна залучати не лише до розваг, а й до самої церемонії одруження. Це буде дуже романтично та зворушить усіх присутніх. Дівчатка можуть посипати дорогу перед молодими пелюстками троянд зі спеціальних кошичків, а хтось із хлопчиків піднесе обручки для нареченого на спеціальній подушечці. Якщо у нареченої сукня із довгим шлейформ, дітки можуть його нести.

Для того, щоб усе було злагоджено і ваші маленькі гості нічого не наплутали, проведіть із ними репетицію. Однак дуже маленьких дітей теж не варто залучати до церемонії – вони можуть злякатися або ж просто забути щось. Беріть дітей не молодше шести років.

Якщо ви вирішили, що дітки будуть брати участь у церемонії, тоді продумайте для них і одяг: краще, якщо вони будуть одягнені однаково – дівчатка в однакових сукнях, а хлопчики – у смокінгах.

Наступне, що вам потрібно організувати – це місце, де будуть сидіти діти. Є два варіанти – посадити їх поруч з батьками або ж виділити окрему дитячу зону та стіл для них. Другий варіант дозволить батькам повноцінно відпочити на весіллі. Однак тоді для вас доведеться продумувати багато чого додаткового. Якщо ви організовуєте окремий стіл для дітей, краще сформувати у такому разі дитяче меню. Також потрібно найняти аніматорів, щоб вони не дали засумувати діткам. Аніматори організують для них різні ігри, конкурси та вікторини, що принесе дітям радість.

Врахуйте, що дітки швидко втомлюють, тому організуйте також для них окрему кімнату, де можна буде залишити їх поспати. Якщо дитина звикла спати у певний час, а тут не матиме такої змоги, то вона почне вередувати, настрій у батьків зіпсується і вони будуть не дуже радіти на вашому весіллі.

Отож, якщо на вашому весіллі мають бути дітки, постарайтесь докласти максимум зусиль, щоб всім було весело та зручно.

Напишіть відгук

We sell here at low prices, please contact us.
Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ