72-річна британка стала дружиною 27-річного нігерійця, однак поки не можуть жити разом

Пара познайомилася в Інтернеті. Після трьох місяців знайомства вирішили одружитися, однак, зіштовхнулися із проблемою. Разом не можуть бути через те, що чоловікові не дають візу. Повідомляє Tsn.ua з посиланням на видання The Sun.
Пара одружилася у 2015 році. СіДжей Нвачукву подав заявку у друзі своїй майбутній дружині у Facebook, а вже за три місяці освідчився їй через Skype.
Вперше зустрілися закохані лише на власному весіллі, яке відбувалося у Лагосі в Нігерії. З тих пір бачились лише двічі, оскільки всі спроби отримати нігерійцем візу провалились.
Бабуся шести онуків, яка до пенсії працювала таксисткою, розлучилась з попереднім чоловіком за півроку до знайомства з СіДжеєм. Ангела каже, що з нігерійцем вони годинами говорили онлайн про родини та власні захоплення, наче знали один одного сто років.
«Я не зчулася, як ми почали спілкуватись щоденно. Попри нашу величезну різницю у віці, нам було дуже добре. Я намагалась зупинити себе, але почуття мої росли кожного дня», – каже Ангела, яка після весілля взяла прізвище чоловіка.
Жінка каже, що не облишить намагань вибити візу для молодшого на 45 років чоловіка, хоча поки всі спроби, які вже коштували 20 тисяч фунтів (понад 25 тисяч доларів), не мали успіху. Ангела сподівається, що чоловіку вдасться отримати студентську візу, і вони зможуть об’єднатись. Всі звинувачення в тому, що іноземець просто хоче за рахунок забезпеченої пенсіонерки емігрувати та користуватись її статками, обидва відкидають.

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ