Вивчення англійської по Skype: розвінчуємо популярні міфи

news

Можливість віддаленого вивчення іноземної мови часто викликає скептичне відношення. Поки що такі уроки менш поширені, ніж традиційні заняття в групі. Однак онлайн-навчання стає все більш популярним, а пов’язані з ним застороги у більшості випадків не підкріплені якимись реальними підставами.

Це неефективно?

Насправді індивідуальні заняття майже завжди більш ефективні, ніж уроки в групі. Вчитель концентрує увагу на одній людині, а не розподіляє її на багатьох учнів. Це дозволяє швидко відреагувати на помилки та ретельно відпрацювати кожну тему. Ви не знайдете нічого подібного на стандартних курсах у великих групах.

Англійська мова по Skype передбачає саме індивідуальні заняття – https://cambridge-club.kiev.ua/ua/англійська-мова-по-скайпу. Тому ви отримуєте всі описані вище переваги.

Це надто дорого?

Справді, одне індивідуальне заняття часто є дорожчим, ніж урок в групі. Але чи підраховували ви всі витрати, пов’язані поїздками на уроки? Не забувайте, що ви витрачаєте й цінний час. Наприклад, заняття триває 1 годину, але сюди слід додати дорогу в обидва боки, одягання тощо. Разом цілком може вийти 3 години. Ви можете витрачати цей час на щось більш приємне і корисне. В результаті онлайн-навчання виявляється набагато дешевшим.

І не забувайте про головне – високу ефективність кожного уроку. Ви отримаєте бажаний результат швидше, витративши на програму менше грошей.

Потрібні спеціальні технічні навички?

Якщо ви можете користуватися Google, YouTube та соціальними мережами, тоді точно не варто вважати заняття по Skype чимось складним. За необхідності ви навіть можете вибрати уроки без камери, лише з голосовим спілкуванням. Є багато варіантів, але одне можна сказати точно – такі заняття дуже прості та зручні. Вам достатньо запустити програму, зв’язатися з викладачем і дотримуватися його інструкцій протягом уроку.

Контакт з вчителем важко налагодити онлайн?

Інколи це простіше, інколи складніше – як і при особистому спілкуванні. Багато чого залежить від професіоналізму викладача, його вміння знайти підхід до співбесідника. Ось чому для уроків по Skype особливо важливо користуватися послугами досвідчених спеціалістів.

Складно керувати навчальними матеріалами?

Усі необхідні для вивчення мови матеріали ви отримуєте в цифровому вигляді. Їх зручно зберігати на комп’ютері, смартфоні чи інших пристроях. Ви можете переглядати картинки, читати текст чи слухати аудіо записи за межами дому. Це набагато зручніше, ніж ціла купа паперів, які постійно плутаються та губляться. Ви можете зберегти файли в «хмару», щоб отримувати до них доступ в будь-який час та з будь-якого місця.

0 Комментариев