Виробництво та монтаж натяжних стель від фірми “Гарна хата”

news

Чим фірма «Гарна хата» відрізняється від інших підприємств? Які у нас переваги?

Так, підприємств дуже багато. Тому у споживачів виникає впевненість, що натягнути стелю — це досить проста й нехитра операція. Тим часом, це робота, яка потребує особливого професіоналізму, і призначена для фахівців високого класу. Адже неякісне виконання може звести нанівець усі переваги цього виду стельового покриття і принести замовникові неприємності у вигляді зіпсованого інтер’єру та марно витрачених грошей.

Тому завданням фірми «Гарна хата» є створення перш за все гармонійного простору, незалежно від того чи це квартира, чи заміський будинок, чи офіс. За період своєї діяльності  ми накопичили великий досвід роботи і завоювали визнання та позитивні відгуки замовників.

Натажні стелі від Гарна хата

Основні переваги фірми «Гарна хата» ще й в тому що:

  • наші працівники щороку проходять курси підвищення кваліфікації за кордоном;
  • ми маємо власний офіс і не змінюємо адресу, щоб при необхідності клієнти могли звернутись за порадою;
  • робота проводиться дорогим німецьким інструментом. Це зменшує час роботи і збільшує її якість;
  • важливим є також те, що ми не боїмось давати письмову гарантію на якість товару та послуг. Без проблем виконуємо свої гарантійні обов’язки.

Саме тому підприємство «Гарна Хата» вважається одним із кращих у Луцьку!

А тепер, щоб не наробити помилок при встановленні натяжних стель,  фахівці фірми «Гарна хата» нададуть  відповіді на часті запитання клієнтів.

Натажні стелі від Гарна хата

Чи є якісь антитренди дизайну натяжних стель?

В кожного свій смак і бачення ремонту. Але у фахівців компанії «Гарна хата» є кілька порад.

  • Якщо площа кімнати приблизно 16-20 кв.м і ви хочете зробити щось оригінальне, не розташовуйте точкові світильники по колу, а посередині люстру. То вже так не модно і не доречно.  Набагато кращий варіант – ширяюче освітлення або трекова система на ті ж точкові світильники. До речі трекові системи також набувають популярності.
  • Ще один антитренд – широкі багети. Звичайно, є винятки і у проекті дизайну можуть бути передбачені й такі елементи. Але не варто забувати, що є профілі, у роботі з якими не потрібні ні вставки, ні багети.
  • Фахівці компанії «Гарна хата» також не радять використовувати пластикові карнизи. Якщо встановити натяжну стелю і  пластиковий карниз – буде безліч кріплень під карнизом. Згодом він жовтіє. І при такій конструкції не варто вішати важких штор.  Натомість ви можете встановити нішевий алюмінієвий карниз , який може бути різної довжини і навіть підсвічуватися LED стрічкою! А ще він міцний, довговічний та передбачає три відділення – для штор, тюлі та гардин.

Чи варто робити гіпсокартонні конструкції, щоб потім встановити натяжні стелі?

Варто чи ні – вибір за кожним! Компанія «Гарна хата» вже багато років  встановлює багаторівневі  натяжні стелі. Така стеля складається з профілів та плівки. Є кілька варіантів багаторівневих конструкцій –  опуски з підсвіткою та без. Також фігури з натяжної плівки можуть бути найрізноманітніших форм, що не поступаються місцем гіпсокартонним.

Стеля з гіпсокартону робиться від трьох днів до двох тижнів, а натяжна стеля таких розмірів робиться від шести годин до двох днів.  Фото таких робіт ви зможете відслідкувати на сайті www.garnahata.ua.

Гарна хата

Контакти:

+380 332 25 10 97, +380 50 378 17 32, +380 50 438 07 66 

м. Луцьк, Козакова 4

СайтFacebookInstagram  

0 Комментариев