Виплати потерпілим на виробництві збільшили – уряд додав 11%

news

Щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві та їх родин, які фінансуються Фондом соціального страхування України, зростуть на 11%.,

Про це повідомляє Луцьке міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області.

Проведення перерахунку зазначених страхових виплат Кабінет Міністрів України затвердив на своєму засіданні сьогодні, 24.03.2021. Прийнятий проєкт постанови Мінсоцполітики розробило на виконання Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Розмір щомісячних страхових виплат буде перерахований на коефіцієнт 1,11 з 01 березня 2021 року для 200 тисяч осіб.

Підвищені виплати за березень потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин отримають у квітні. Нагадаємо, фінансування таких виплат здійснюються Фондом у наступному місяці за попередній. Раніше кошти для проведення зазначеного перерахунку було закладено в проєкт бюджету Фонду, схвалений правлінням ФССУ.

 

 

0 Комментариев