Використання екосольвентного методу для друку об’єктів реклами та елементів інтер’єру

news

Екосольвентний метод використовується для широкоформатного друку елементів зовнішньої реклами, фотошпалер, постерів, картин. Однією з найголовніших переваг методу є максимально точна передача кольорів та відтінків. Екосольвентний друк – найсучасніший швидкий вид друку, який виконується з допомогою чорнил. Дізнатись більш детальну інформацію про метод та замовити послугу широкоформатного друку можна на офіційному сайті компанії «Декор Принт», на всі питання оперативно відповідають менеджери.

Особливості екосольвентного друку

Друк на екосольвентному принтері – це найбільш безпечний, якісний та швидкий спосіб нанесення зображень та тексту на різноманітні матеріали. Повна екологічна безпека усіх складників краски дозволяє використовувати готові вироби у житлових будинках для створення оригінального інтер’єру приміщень. Високий рівень стійності до погодних умов дає можливість реалізувати різні ідеї зовнішньої реклами.

Екосольвентні чорнила не мають неприємного запаху, швидко сохнуть, економні у використанні. Їх пігмент настільки дрібний, що всі зображення переносяться з фотографічною якістю. Використання таких чорнил в поєднанні з сучасним друкарським обладнанням дає можливість створювати як рекламні вироби, так і елементи інтер’єру житлових приміщень чи офісу.

Матеріал для екосольвентного друку

Друк може виконуватись на різних поверхнях. Найчастіше використовують:

  • папір та фотопапір – для створення постерів, плакатів, рекламних афіш;
  • тканина – завдяки високій якості та точній передачі кольорів можна друкувати картини та використовувати їх у створенні інтер’єру приміщень;
  • плівка – в тому числі самоклеюча – зручно для рекламних оголошень;
  • шпалери – для тих, хто прагне оформити помешкання по-особливому та створити індивідуальний, неповторний дизайн стін;
  • банери – екосольвентні чорнила не бояться вологи та впливу несприятливих умов навколишнього середовища, тому такий друк ідеально підходить для створення банерів.

Найвища роздільна здатність, яскраві насичені кольори, їх точна передача, безпечність фарби, стійкість до вигорання та впливу вологи робить екосольвентний друк найпопулярнішим методом широкоформатного друку на протязі останніх років. Замовлення на створення елементів дизайну та рекламних об’єктів приймає компанія «Декор Принт» на офіційному сайті та в телефонному режимі.

 

0 Комментариев