Вибори президента: Готуємось до другого туру

news

ЦВК постановою від 7 квітня 2019 року оголосила про проведення повторного голосування з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, призначивши його на неділю, 21 квітня 2019 року.


Виборцям, які змінювали місце голосування у першому турі виборів Президента України, необхідно повторити цю процедуру, тому що зміна місця голосування дійсна лише на одне голосування.

Заяву про тимчасову зміну місця голосування можна подати не пізніше як за п’ять днів до дня голосування (до 15 квітня включно).

До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частини у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначено Президентом України у порядку, передбаченому Законом України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях”, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

УВАГА! З огляду на велику кількість звернень щодо тимчасової зміни місця голосування та стислими термінами опрацювання таких заяв просимо при зверненні до відділу при можливості мати при собі ксерокопії усіх документів, необхідних для подання заяви щодо тимчасової зміни місця голосування. Іх оригінали пред’являються відділу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

Відділ працюватиме сьогодні, 15 квітня, до 17:30.

0 Комментариев